Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Новия Elite-PV390X

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    4
    #16

    Re: Новия Elite-PV390X

    Аз си купих вчера плейър от Билла-Люлин и имам същите проблеми като Tedo - спазвам инструкциите и нищо не се получава. Не мога да разбера кой е процесора и какъв упдейт да пусна. Дали ще се скапе ако пусна ъпдейт за грешния процесор?

    Открих обаче друго нещо. Ако няма диск и поставката е затворена, тогава показва някакви неща, които приличат на дати. Проблемът е, че дава разни неща и в двата случая, което отново ме обърква. Но така или инчае, тези надписи, които беше показал dindo в началото, въобще не мога да ги изкарам. Дайте съвет, моля!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    4
    #17

    Re: Новия Elite-PV390X

    Допълнение: Снощи реших да рискувам и пуснах ъпдейта за процесор 966. Резултат - никаква промяна. Сега съм още по-объркан - дали това беше правилния ъпдейт или да пусна и другия? Може ли да ми се скапе плейъра?

    Проблемът при мене е, че субтитрите са много ситни и не се четат. Не мога да разпозная процесора, защото по инструкциите нищо не става. Обадих се в Елит и ми казаха, като не става да ходя на сервиз, да ми го отворят и там да видим кой точно е процесора. Аз обаче силно се съмнявам, че някой ще се навие да отваря уред в ганация само за едното гледане, пък и не съм сигурен, че ъпдейтите, които предлагат Елит, променят шрифта.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #18

    Re: Новия Elite-PV390X

    Аз обаче силно се съмнявам, че някой ще се навие да отваря уред в ганация само за едното гледане, пък и не съм сигурен, че ъпдейтите, които предлагат Елит, променят шрифта

    Мисля че вече не е в гаранция след процедурите които си направил

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    4
    #19

    Re: Новия Elite-PV390X

    Защо мислиш, че не е в гаранция - аз само съм инсталирал официален ъпдейт, свален от сайта на Елит и при това няма никаква видима разлика след неговото изпълнение, в сравнение с предишното състояние.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    18
    #20

    Re: Новия Elite-PV390X

    Цитат Първоначално публикувано от kvkczona
    Аз имам проблем, чете всичко без ДВД подложки, независимо от това дали е правено, от вестници или от Александра. Така го купих. на всяко ДВД ми изписва грешка на дисрлея. Само едно подкара и на 3 минута заби, след това не го подкара. Дайте идея как да го оправя този проблем.
    В началото /11.06.2006/ четеше всички матрични ДВД дискове и след рестартиране четеше ДивХ филми на ДВД+Р
    А сега с зор матрични ДВД /от 2-3 път/ и с голям зор /10-я път/ ДивХ филми на ДВД
    Със СД-та няма проблеми.
    Понякога както си плейва и ха "Пауза" , изважда диска, самоизключва се и др.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    2
    #21

    Re: Новия Elite-PV390X

    Аз се опитах да ъпдейтна моето ELITE PV390X* и изцяло го скапах. Сега показва само черен екран.* Вече веднъж сам го ъпдейтвал можеби това е проблема. Дали може някакси да се оправи?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    4
    #22

    Re: Новия Elite-PV390X

    Цитат Първоначално публикувано от svetli_u
    Аз се опитах да ъпдейтна моето ELITE PV390X* и изцяло го скапах. Сега показва само черен екран.* Вече веднъж сам го ъпдейтвал можеби това е проблема. Дали може някакси да се оправи?
    Кажи кога е купено, знаеш ли с какъв процесор е и кой ъпдейт си пуснал(а)?
    Ще бъде важно за нас.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    18
    #23

    Re: Новия Elite-PV390X

    Вече не чете никакви ДВД-та, СД-та трудно.
    Дадох го за ремонт./добре че сервиза е на 100м от нас
    Вчера казаха че трябва да се смени оптичната глава /а ДВД-то е само на месец/ и до 3-4 дена ще я докарат от София /от Айтос съм/.
    да не се разваля скоро

    На 11.07 смениха главата, но се оказа че чете по лошо / :knuppel2: сервиза/.Ще го пращат в София и поне 2-3 седмици ще се бави/по техни думи/.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мнения и впечатления за новия DVD Elite PV-5000
    От galev във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 17
    Последно: 20-04-11, 22:16
  2. каква е разликата между Elite 4000 usb и Elite 5000 usb
    От galev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 09-10-09, 10:51
  3. Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB
    От zezco във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 85
    Последно: 04-05-08, 14:39
  4. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 09:03
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 19:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе