Резултати от 1 до 6 от общо 6

двдто ми иска някакви кодове ..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    17
    #1

    двдто ми иска някакви кодове ..

    двдто ми иска някакви кодове! свалям си филм със записва4ката и тръгва филма без субтитрите опитвам се да ги пусна ама не става питах един дето пове4ко разбира каза 4е трябва некакви кодове да се вкарат
    ако някои може да помогне да пише ако не знаете не СПАМЕТЕ ! ! !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #2

    Re: двдто ми иска някакви кодове ..

    Може да започнеш с това, какво ти е двд-то (производител, модел) и какво се опитваш да пуснеш (AVI или DVD).

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: двдто ми иска някакви кодове ..

    delta1, няма нужда от марки и модели. "проблемът" е ясен - записано avi, пускано на dvd. въпросът е следния:

    - името на файла на субтитрите същото ли е като името на avi-то? (доста software-ни player-и и филтри пускат субтитрите, дори и името е почти, но не съвсем същото. пример, vobsub пуска субтитри, в които след името на филма и след точка и някакъв коментар )

    - форматът на субтитрите да е SRT или SUB, а не ТХТ. и имам предвид формата, а не разширението, защото съм се нагледал на смяна на формата с преименуване

    - да няма структурни грешки в самите субтитри. някои software-ни player-и игнорират елементарните грешки и успяват да пуснат субтитрите, но филтрите в dvd player-ите не са чак толкова "умни"

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    17
    #4

    Re: двдто ми иска някакви кодове ..

    марката е Panasonik SC-HT535 ! името на файла на субтитрите e същото като името на avi-то

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: двдто ми иска някакви кодове ..

    slavista, първо това е ДВД система, а не само ДВД плеър. Значи там където от SETUP имаш DivX subtitles го слагаш на руски и толкова. Ако и тогава неще, си отваряш ИНСТРУКЦИИТЕ НА БЪЛГАРСКИ и гледаш за регионалните кодове гледаш България. Пак на същото място, само че на Others даваш и слагаш кога за БГ. Ако пак не стане, виж как в записан филма. Само огледално копие на името на филма върху субовете и само .sub и .srt. Ако пак не стане питаш от там откъдето си го взел, защото може и да няма КИРИЛИЦА и ще се наложи UPDATE на firmware-a. Те тва е!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    17
    #6

    Re: двдто ми иска някакви кодове ..

    ако може да ми дадеш кода ще съм ти много благодарен
    щото ДВДто го взимах от мутрите и нямам книжка

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Nippon KFR 14 DC Lux инвертор - някакви отзиви ???
    От Хехо във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 51
    Последно: 17-11-13, 13:12
  2. Някакви отзиви за това LG?
    От LEGAL във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 23-05-11, 23:01
  3. Тежести някакви
    От assay във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-09, 23:24
  4. Daikin ATYN - някакви мнения?
    От Naskoni във форум Климатици Daikin
    Отговори: 9
    Последно: 16-11-09, 17:25
  5. Motorola V525 - някакви мнения?
    От Kayso във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-04, 23:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе