Резултати от 1 до 12 от общо 12

Daewoo dv 700s firmware

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #1

    Daewoo dv 700s firmware

    има ли някои firmware!!за бг субтитрите

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #2

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    май няма никой такъв!!а някои който разбира ще ми каже ли какво е това!
    http://master-tv.com/proshivki/dvd/D...mory-dump.html!
    има firmware но е със съкращение .bin и двд-то не го разпознава ще погледнели някои които разбира и да ми каже дали става и как се прави!помагайте моля!!!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #3

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    Добър сайт си намерил, браво. След като файлът е с разширение .bin, трябва да го запишеш на диск като образ - обикновено е нещо като 'Image to Disk' в записващите програми; ако програмата ти за запис не поддържа bin, трябва да потърсиш bin2iso. Дискът може и да е презаписваем (CD-RW), но е по-добре да затвориш сесията. Виж в темите за Elite, както и на сайта им - нещо подобно трябва да е и при теб. Като правило след това се дискът се поставя в DVD-то, потвърждава се съгласно указанията на екрана и когато устройството изкара диска, трябва задължително да се извади и да се чака.
    Сега нямам възможност да тествам; ако ми остане време, ще пробвам да запиша диск и да потърся потвърждение за процедурата.
    Има и още един вариант - DVD-то да не може да се обновява само и да трябва да се използва EEPROM-програматор, но се надявам да не е това; лесно ще се разбере след изпичането на bin-a.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #4

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    само да ти кажа знам как се сменя firmware-a!до сега сам намерил над 10тина но нямат кирилица!!това наистина е добро което сам го намерил само кадето не знам как да го използвам!!предишните firmwari които сам пускал бяха съсъ съкращение .rom ако го тестваш моляте кажи ми как и аз да го направя сега ще пробвам пак моля и други да се вклучат в темата!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #5

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    пробвах като го записах с нерото image но пак не стана някви идей

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    според IsoBuster вътре няма нищо, затова по-добре използвай не конвертиране към друг image формат или изваждане от този image, а програма, която може да записва .bin

    или постъпи хитро - преименувай го на .iso и давай с nero
    (не знам дали ще стане, записвачката на лаптопа не бачка, така че ти пробвай...)

  8.  
     
  9. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #7

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    durex
    файла трябва да се кръсти bank30.rom , но във фирмуера на руския сайт няма кирилица. Имам някакъв далечен опит с ESS Vibratto плеъри и мога да ти помогна да си скапеш плеъра, майтап мога да му сложа кирилица, но риска при плеърите с чип различен от Mediatek е по-голям. Ако си решил да рискуваш ми дай мейл, зада ти пратя фирмуера от руския сайт със вкарани бг. субтитри.
    Ето ти информация, как се флашва плеър базиран на ESS Vibratto:

    Burning Firmware to CD.
    Extract the bank30.rom file from the zip file, and then burn the extracted file to a disc in ISO9660 format, Disk-At-Once and close (finalize) the disc.
    It's only small, so burn no faster than say 8-12x.
    CDRW's work fine.

    Loading the Firmware into the player.

    1. Eject the disc tray (take out any other disc that might be there)
    2. Put the disc (with the firmware on it) on the tray, but don't push it in
    3. Turn off the player for 10 seconds (as I want to be sure that the player is fresh to start with)
    4. Turn the player on, it will suck the disc in (if not, press open/close to suck it in)
    5. It will - read the disc, erase the old firmware, write the new firmware
    6. Player will then put itself into standby.
    7. Power the player back with your remote control.
    9. IMMEDIATELY start pressing the eject (open / close) button to get the disc out fast, before it starts erasing and writing again.
    10. (If your not quick enough, and it starts again, let steps 5 onwards complete again.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #8

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    @durex
    Съдейки по темите за Elite, на твое място бих повярвал 100% на rdk, доказал се е.
    Само да добавя (поправете ме, ако греша):
    - първоначалната ми идея за файл от тип ISO не се потвърди - размерът на файла е подозрително кръгъл, а и форматът не прилича; не съм опитвал да го запиша да видя как е;
    - ако си повредиш плейъра, или ако не иска да се обнови с диск, има някакъв начин със сериен кабел от GSM - само съм чел, но не съм пробвал (има хора от форума, които обаче са); вероятно руснаците са приготвили .bin файла точно за това;
    - виж данните във файла DVD.xls, който беше намерил - възможно е да издириш друг плейър със същия чип, за който да има по-добър начин за обновяване.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #9

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    Цитат Първоначално публикувано от rdk
    durex
    файла трябва да се кръсти bank30.rom , но във фирмуера на руския сайт няма кирилица. Имам някакъв далечен опит с ESS Vibratto плеъри и мога да ти помогна да си скапеш плеъра, майтап мога да му сложа кирилица, но риска при плеърите с чип различен от Mediatek е по-голям. Ако си решил да рискуваш ми дай мейл, зада ти пратя фирмуера от руския сайт със вкарани бг. субтитри.
    Ето ти информация, как се флашва плеър базиран на ESS Vibratto:

    Burning Firmware to CD.
    Extract the bank30.rom file from the zip file, and then burn the extracted file to a disc in ISO9660 format, Disk-At-Once and close (finalize) the disc.
    It's only small, so burn no faster than say 8-12x.
    CDRW's work fine.

    Loading the Firmware into the player.

    1. Eject the disc tray (take out any other disc that might be there)
    2. Put the disc (with the firmware on it) on the tray, but don't push it in
    3. Turn off the player for 10 seconds (as I want to be sure that the player is fresh to start with)
    4. Turn the player on, it will suck the disc in (if not, press open/close to suck it in)
    5. It will - read the disc, erase the old firmware, write the new firmware
    6. Player will then put itself into standby.
    7. Power the player back with your remote control.
    9. IMMEDIATELY start pressing the eject (open / close) button to get the disc out fast, before it starts erasing and writing again.
    10. (If your not quick enough, and it starts again, let steps 5 onwards complete again.
    хайде прати го твоят firmware нищо не губя дори и ако се чупи все пак да пробвам имаш ЛС прочети го

  12. gss
    gss е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    1
    #10

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    Durex,
    какво стана с ъпдейта?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #11

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    Цитат Първоначално публикувано от gss
    Durex,
    какво стана с ъпдейта?
    какво да ти кажа!!не съветвам всички ви да си купувате такъв плеър !!имам оригиналния с бг субтитри си го намерих но е с много малки субтитри и ярки!не се виждат!!ако някой има нужда от такъв мога да му го пратя!а за сега чакам някои да го преработи и да ги оправи на 10 души съм заангажирал и съм в очакване

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #12

    Re: Daewoo dv 700s firmware

    вече има !търсете на www.alec999.tk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. перални DAEWOO?
    От CALL-151 във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-20, 14:42
  2. Микровълнова DAEWOO!
    От tarbuk във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-11, 12:57
  3. DAEWOO DLT - L2
    От cecko24 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-08, 08:42
  4. DVD DAEWOO dv 700s
    От durex във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 14-08-06, 22:32
  5. Daewoo DVX-4021 по - нов firmware
    От mitakabus във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 17-09-05, 09:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе