Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33

Да си почешем езиците пак. За DVD :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #16

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Здравейте! От доста време не бях посещавал форума и не съм забелязал тази тема. Без да се обижда никой - от 3 години имам Елит388, имам от година и 366 - никакви проблеми с нищо. Стават само по-добри и по-добри. Преди седмица-две купих от Метро-Пловдив модела 371 на приятел за скромната сума от 72 лева...Просто се чудя след толкова писане защо все още си мислите, че Сони, Самсунг, Панасоник, ЛГ са по-добри от Елита??? По-скъпи да, но не и по-добри.Това е моето мнение от 3 години насам. Изборът все пак си остава ваш.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #17

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Ми щото имах прехваленото НЕО и го видях! ЗАТОВА! С последните кодеци дъра-бъра , бла-бла..... МЕРСИ! БОКЛУК!!!
    Баща ми си купи електронна везна "Елит". След 3 дни се наложи да го носи в сервиз и още около половин година го мотаха в сервиза.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #18

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Поздравявам те за избора. Тествах тази Тошива - невероятна е. Плейва всичко без проблеми.
    Единственият минус е че шрифта е бял, удебелен , 40 знака на ред, 2 реда и .... субтитрите са в картината, а не в черната лента под образа, както е при моделите SD-340 и SD-350. Иначе не ес надявай да излеез нов Фирмуер. Просто при Zoran базираните плейъри това не се случва.
    Плейърът си струва всяка стотинка. HDMI кабелът е бонус!

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #19

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Цитат Първоначално публикувано от ciel
    Здравейте! От доста време не бях посещавал форума и не съм забелязал тази тема. Без да се обижда никой - от 3 години имам Елит388, имам от година и 366 - никакви проблеми с нищо. Стават само по-добри и по-добри. Преди седмица-две купих от Метро-Пловдив модела 371 на приятел за скромната сума от 72 лева...Просто се чудя след толкова писане защо все още си мислите, че Сони, Самсунг, Панасоник, ЛГ са по-добри от Елита??? По-скъпи да, но не и по-добри.Това е моето мнение от 3 години насам. Изборът все пак си остава ваш.
    Ми щото имах прехваленото НЕО и го видях! ЗАТОВА! С последните кодеци дъра-бъра , бла-бла..... МЕРСИ! БОКЛУК!!!
    Баща ми си купи електронна везна "Елит". След 3 дни се наложи да го носи в сервиз и още около половин година го мотаха в сервиза.
    аз от 6 месеца съм с елит 400USB и нямам никакви проблеми (освен че трябва наведнъж да записвам xvid филмите на двд подложка); особено ме кефи USB-то - ръгам 1 гв флашче и си гледкам по 2 тв серии наведнъж....това, че ми се развали една ютия елит (смениха ми я...) не означава, че двд плейърите са зле...отдавна си отработи 90-те лева (че даже и ДТС пуска...)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #20

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    На ЕЛИТ само ДВД плеърите им стават, НО при едно условие, че първите им бройки бяха много проблемни. Хората забравиха началото на темата за 371 и т.н. На ден са ми връщали по 4-5 броя ДВД плеъри. И как постигнаха почти безпроблемната им работа, на гърба на купувачите и всичките нерви и техните и на колегите по магазините дето ги продаваме. Това че една тяхна стока е вече що годе оправена, не значи, че не се развалят! Да не говоря за тяхните телевизори дето не искам да ги погледна. Всичко е от боклук нагоре. Пример имах цяла серия ТВ ELITE 21EF07, които като им отвориш кашона и извадиш ТВ-а целият отстрани е като горен и не се чисти или поне не лесно. Самият найлон е прогорен от нещо и това прогаряне става върху самият корпус. Повече ми се струва излишен коментара.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #21

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Цитат Първоначално публикувано от dyulgeroff
    Ми щото имах прехваленото НЕО и го видях! ЗАТОВА! С последните кодеци дъра-бъра , бла-бла..... МЕРСИ! БОКЛУК!!!
    А, за НЕО нищо не съм казвал. Там темата е друга...Както се казва в един виц:"...не бъркай ситуацията с боя..." Но това е истината - не съм чул собственик на Елит да се оплаква от неразчетени дистове, некачени субтитри и т.н. (разбира се това, че не съм чул не означава, че няма, а и първите бройки имаха проблеми - личен опит с 388Х) Но да не объркваме темата - нали сме тук, за да си помагаме.Та моето мнение е: съотношение цена-качество=Елит. Избор=ваш.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #22

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Само да вметна, оня ден ходих до сервиз за аудио-видео техника, един от най-големите във Варна..и докато чаках ми направи впечатление, че от 14-15 DVD-та оставени за ремонт там, 12 бяха NEO...и от 20-тина телевизора - поне 15 NEO-та.... а сервиза категорично не е сервиз само на NEO... не че съм фен на елит, точно обратното, ама елити май почти нямаше...

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #23

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Определено не съм фен на Елит и Нео, но това че си видял в сервиза най-много Нео означава само, че продават най-много Нео и е нормално да има повече такива в сервиза.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #24

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Абсолютно съм съгласен с lazarus18. Ужасно много продукти с тази марка се продават от Техномаркет. Нормално е да има повече такива в сервизите. Между другото вчера купих пак от Метро-Пловдив за колежка (тя има Елит система) Елит 371Х този път за...67,20 лева.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #25

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Цитат Първоначално публикувано от dyulgeroff
    Ами взех си Тошиба SD-360 S-TE. Сега съм в процес на 72 часови проби. Впечатления на по-късен етап.
    На тези дали им се сменя фърмуера?
    Коя версия е софтуера му. На моята е 015 R9 (регион 9). Дай инфо да сравниме!
    Имам забележка към бутона Display дето изписва информацията за кодека. При опит да се изгаси чакам близо минута. При теб така ли е?

  13. prp
    prp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    10
    #26

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Здравейте купих си lg dvx162 и не мога да си оправя субтитрите да ми ги показва на кирилица. С 10 диска пробвах и нито един не ми прочете както трябва. В менюто за субтитри давам код 6671 и нищо показва ми ги на китайски. Някой знае ли защо? Това дефект ли е? Иначе прочете всички дискове дори стари на 2-3 години.

  14.  
     
  15. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #27

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Това е код (6671) само за DVD ,за DivX натисни SUBTITLE за няколко сек. на ДУ.Ако така не стане влизай и търси начин в SET UP ,СЪЩО ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ИНСТРУКЦИЯТА ЗА ПОЛЗВАНЕ.Успех

  16. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #28

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Просто си чети инструкциите и не се излагай с тъпи въпроси само защото те мързи да отвориш и да видиш.По DEFAULT субовете за DivX са на латиница и могат да се променят от ДУ .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #29

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    Цитат Първоначално публикувано от claudius
    Коя версия е софтуера му. На моята е 015 R9 (регион 9). Дай инфо да сравниме!
    Имам забележка към бутона Display дето изписва информацията за кодека. При опит да се изгаси чакам близо минута. При теб така ли е?
    тва къде го видя??
    А иначе ако някой даде добра цена - продавам го.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    7
    #30

    Re: Да си почешем езиците пак. За DVD :)

    А иначе ако някой даде добра цена - продавам го.
    [/quote]

    Кое продаваш колега?Тошиба плейера?Амчи що така???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе