Резултати от 1 до 11 от общо 11

DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    1
    #1

    DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Здравейте!
    Онзи ден си купих DVD ELITE PV-377X NEW. Предполагам, че NEW-то е сложено заради настъпващите празници, и може би ъпдейтнат софт
    Много съм доволен, туй чудо и вестник да му туриш го чете, въпросът ми е, как да уголемя субтитрите когато плейвам DIVX или XVID филми? Сегашните са твърде малки, въпреки че са на черна подложка.
    Има ли начин да уголемя субтитрите, макар и да започне да ги реже в краищата?

    Благодаря предварително!

    ПС СЪжалявам че отворих нова тема, знаейки че има близка такава, но там не намерих отговор на моят въпрос

  2.  
     
  3. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #2

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Има два варианта : купуваш 29" TV или чакаш нов софтуер

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #3

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Има два варианта : купуваш 29" TV или чакаш нов софтуер
    Третия вариант (разбира се ако ти се занимава) :

    http://clubs.dir.bg/showflat.php?Boa...=5&part=1&vc=1

    http://projects.gdion.biz/guides/dmfwithxsub.html

    http://www.trustfm.net/divx/SoftwareAviSub.html

    http://www.download.bg/index.php?cls...ault&id=388255

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    119
    #4

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Има два варианта : купуваш 29" TV или чакаш нов софтуер
    Аз съм с 29 инчов... ама да ти кажа ако помислиш малко пак НЕ върви твоето решение.
    Представи си ГОЛЯМ екран а субтитрите малки...

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    4
    #5

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Засега вграждането на субтитри xsub е най-бързият и лесен начин /то май е и единствен в моят случай/, макар че в някой момент ще ме домързи да го правя

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    119
    #6

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Цитат Първоначално публикувано от ajaxx
    Засега вграждането на субтитри xsub е най-бързият и лесен начин /то май е и единствен в моят случай/, макар че в някой момент ще ме домързи да го правя
    Ами май да... Ама на мен не ми се занимава и с това...
    Напоследък много взех да намразвам ДВД плеърите за ТВ... Пълни боклуци... Все кусури имат... или ограничения някви...
    Май най-добре е да си гледам филмите на компа...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    4
    #7

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    абе хора след като го разръчках и настроих, да ви кажа, туй чудо си заслужава, немам филм независимо в какъв формат - чете го. опитах се даго тормоза с некви смотани файлове /неро диджитал, некви МП4/ - пак е екстра. е проблемът с голямата резолюция на филмите и дивхикс субтитрите остава, но 3 минути на филм че да ембедна субовете си заслужава пък и за 69 лева ко му плащаш

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3
    #8

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Цитат Първоначално публикувано от alexg
    Здравейте!
    Онзи ден си купих DVD ELITE PV-377X NEW. Предполагам, че NEW-то е сложено заради настъпващите празници, и може би ъпдейтнат софт
    Много съм доволен, туй чудо и вестник да му туриш го чете, въпросът ми е, как да уголемя субтитрите когато плейвам DIVX или XVID филми? Сегашните са твърде малки, въпреки че са на черна подложка.
    Има ли начин да уголемя субтитрите, макар и да започне да ги реже в краищата?

    Благодаря предварително!

    ПС СЪжалявам че отворих нова тема, знаейки че има близка такава, но там не намерих отговор на моят въпрос
    Здрасти! Успя ли да се справиш с малките субтитри?

    Благодаря
    Митко

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    17
    #9

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    И аз имам същото и субтитрите са ми малки .Едиствено не чете Неро дигитал и авитата от фотоапарат Канон .Четох че е с процесор Зоран а те не пускали абдеъти :-(.Гледам по празниците сайта на Елите нещо не работи дано да сложат някой абдеът дотогава май ще гледам по отблизо телевизора :-)

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    4
    #10

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Цитат Първоначално публикувано от radoray
    И аз имам същото и субтитрите са ми малки .Едиствено не чете Неро дигитал и авитата от фотоапарат Канон .Четох че е с процесор Зоран а те не пускали абдеъти :-(.Гледам по празниците сайта на Елите нещо не работи дано да сложат някой абдеът дотогава май ще гледам по отблизо телевизора :-)
    Вгради субтитрите с AviSub или пък с SrtToBmp, става пефрекция, и то само за 4-5 минути. (намирам AviSub за по-елементарна и автоматизирана, може да си я свалиш оттук http://www.trustfm.net/divx/Downloads/AviSub.exe). Тъпото е когато имаш sub /MicroDVD type/ субтитри и трябва да ги конвертираш в srt (Subtitle Workshop e програмката - експорт във SubRip формат), преди да започнеш вграждането.
    Относно филмчетата от фотоапарати, повечето, да не кажа почти всички са некви в mp4 формат дето само QuickTime ги чете, ако са ти ценни спомени, можеш да си ги направиш във ДВД формат чрез програмката VSO ConvertXtoDVD

    Здрасти! Успя ли да се справиш с малките субтитри?

    Благодаря
    Митко
    Справих се с малките субтитри по описаният по-горе начин Едва ли ще има ъпдейт точно за това, при положение почти всички дивидита /независимо производител или модел/ имат този недостатък

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    17
    #11

    Re: DVD ELITE PV-377XNEW по-големи субтитри при DIVX Play?

    Мерси за съвета ще го пробвам :-)

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Elite DVD/DivX плеър PV-370X
    От yavor3344 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-09, 22:25
  2. По-големи субтитри на TOSHIBA DVD SD280
    От mixail във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 27-10-08, 11:27
  3. ELITE DIVX/DVD плейъри
    От vladi@setcom във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 82
    Последно: 02-06-07, 00:01
  4. Отговори: 20
    Последно: 31-05-06, 00:22
  5. Новите ELITE DivX плеъри 374
    От LUDIA във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 33
    Последно: 12-12-05, 19:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе