Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Daewoo DRX2105e субтитри?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #1

    Daewoo DRX2105e субтитри?

    Взех си го предни няколко дни. Доволен съм като цяло, но имам проблем със субтитрите на DivX филмите-излизат на символи...
    Пробвах с десетина филма и различни настройки, но все тая! Някой да има идея защо се получава така? Аз си мисля, че може да е от фирмуеър-а. Взех го от Техномаркет и сега се чудя да ходя ли да ги питам за ъпдейт, какво да правя?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #2

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    OK,
    явно никой незнае, но имам още едно питане. Видях, че часовника, след като съм го натроил си се променя след определено време с един час назад, от самосебе си. Това е мнгоо досадно, имайки предвид че ще използвам плеър-а предимно за записи. Някакви идеи?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #3

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Цитат Първоначално публикувано от ico-bs
    Взех си го предни няколко дни. Доволен съм като цяло, но имам проблем със субтитрите на DivX филмите-излизат на символи...
    Разгледай пак менюто и виж дали има опция за промяна на езика на субтитрите и ако има го направи на Bulgarian или Russian за да ги показва на кирилица

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #4

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Здравей
    менюто и субтитрите на руски и си готов !
    Все пак да знаеш, субтитрите му са прекалено големи, ще ти реже буквите в края

    ПП, и в упътването са написали как се пускат субтитрите ако не си погледнал

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #5

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    пробвах и на български и на руски-не ще и не ще! изкарва си йероглифи. пробвах с няколко различни диска, да не би пък да е от диска-все тая!
    апък таймера вече 5-ден си го местя-омръзна ми, все си се мести един час назад...
    в понеделник ще им го нося да го прегледат

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #6

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Като си го купува никаква демонстрация ли не ти направиха за филми със субтитри

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #7

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Здравей
    имаше някаква далавера, ама като не е пред мен не мога да се сетя, все пак виж в упътването, мисля че го бяха обяснили.
    Ако не, OSD на руски, субтитри на руски или БГ ако имаше, или OSD На английски , субтитри на руски, но по мисля че с първото трябваше да стане, пускал съм ги много пъти, но днес нямах възможност да пробвам каквото и да е, утре също няма да имам възможност.
    Провай така, не може да не стане

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #8

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    E не става и не става! 3 часа си играх - пробвах както е по упътване-на български, на руски, сменях какви ли не езици, на настройките на първоначалното зареждане, на менюта, на субтитри - ЙОК!

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #9

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Здравейте
    ico-bs ще гледам днес да погледна модела, ако не, за утре ще го оправиме споко

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #10

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Благодаря предварително.
    Мен все ме съмнява, че е от нещо от фирмуеър-а. По принцип, докато съм бил в Техномаркет съм ставал свидетел как когато някой си купува дивиди им слагат едни дискове, зарежда се нещо, дават ОК и после тестват с филм в дивхикс формат.

    На инфото излиза следното: Verison: WP3000003FQ-05 0110; Loader Version: AA003 A100; Mikom Software: 1.1.2 . Нека сравним!

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #11

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Здравей
    днес не съм на работа, утре като отида ще проверя как ставаше номера, иначе поне аз нямам софтуер за модела ти на диск!


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #12

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    М/у другото проблема с часовника се оказа в задклавиатурното устройство, тоест мен. Плеърът има функция, която взима времето и датата от даден канал автоматично и си се самонастройва. Сега я изключих и всичко си е наред...
    с изключение на субтитрите...

    miro_vampiro не се форсирай, аз няколко дни ще съм зад граница, но ще следя форума, когато можеш провери.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    11
    #13

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    При мен тръгва , но никога от первия път!Пускам диска излизат маймунки, следкоето наново слагам субтитрите на руски и тръгва.М-у другото след края на филма като проверя субтитрите са на BG. Нямам обяснение!
    На инфото ми излиза следното: Verison: WP3000003FQ-06 0116; Loader Version: AA003 A100; Mikom Software: 1.1.2 .

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #14

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Офф, миро съвсем забрави да провери, утре ще си поправя грешката, извинявам се

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #15

    Re: Daewoo DRX2105e субтитри?

    Здравейте
    ico-bs днес проверих, отворих една бройка, настройката е следната, osd menu и subtitle на руски, всичко друго както си е на defolt ! И така няма проблеми със субтитрите, излизат си перфектно, даже явно модела е с по нова ревизия софтуер, и субтитрите са му доста прилични
    Иначе софтуера е следния:
    WP3000003FQ-060115
    AA003 A100

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. перални DAEWOO?
    От CALL-151 във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-20, 14:42
  2. Микровълнова DAEWOO!
    От tarbuk във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-11, 12:57
  3. DAEWOO DLT - L2
    От cecko24 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-08, 08:42
  4. DVD DAEWOO DV2000S
    От kire* във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 10-01-07, 13:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе