Здравейте. Имам такъв един проблем, и ще съм много благодарен ако някой ми помогне. Преди година си купих ДиВиДи Elite PV-366x, и като цяло съм доволен от него с изключение на следните неща. 1-во каквото и да направя, при опитите си да го Ъпдейтна ми изписва - Unknown Disc, странното е че още като си го закупих дръпнах оригиналния ъпдейт от сайта на елит и нямах никакви проблеми при инсталирането му. Сега опитвам и като .nrg и като .bin, но не се получава, постоянно не разпознава дисковете набутах се вече десетина. Просто искам субтитрите да имат подложка защото е супер мъка да се гледа дивхикс без нея - не се чете нищо. Друг проблем е че доста от филмите не тръгват - тръгват само субтитрите и музиката а картината я няма... Също така звука е под всяка критика, използвам активен буфер пак на елит, 5.1 но да ви кажа честно няма голяма полза от него - чуват се само високите честоти, при положение че съм задал всички колонки за - Small, и тнт. (ако му задам примерно мега бас буферъта от 40 нагоре започва да гъгне а не е издънен) Също така в упътването пише че има и Долби мейтрикс а при мен са само - MOVIE, MUSIC, PRO LOGIC и AUTO, и каквото и да ползвам задните колонки само гъгнат с някакъв електронен отенък на реалния звук... Надявам се някой да помогне.