Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    30
    #1

    Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Прочетох сумати статии,форуми и какво ли още не и немога да се ориентирам какъв DVD Player да си купя които да чете DivX,XviD......,различни видове субтитри-.sub,.str,.txt ..т.н.Моля да изкажете мнение и припоръки.ю


    П.С. Благодаря Предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #2

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Philips DVP 3040 - на промоция е в Техномаркет мисля за 112 лева

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #3

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от Muko
    Прочетох сумати статии,форуми и какво ли още не и немога да се ориентирам какъв DVD Player да си купя които да чете DivX,XviD......,различни видове субтитри-.sub,.str,.txt ..т.н.Моля да изкажете мнение и припоръки.ю


    П.С. Благодаря Предварително
    някой с Медиатек чип - т.е. и ELITE PV-400USB става
    е, качеството може и да е по-зле от Филипса, ама то пък Филипс за 112 лв. е егати Филипса

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #4

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Eдин приятел продава своята Toshiba SD-360 за 100 лева - има гаранция още 10 месеца към Техномаркет. Причината е че си купи Kiss Dp-600, а аз имам същата. безпроблемна е - вярвай ми..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    119
    #5

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Аз съм с ELITE PV-400USB L ама не съм ползвал други модели...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #6

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Сравнявах горе споменатия Филипс с Елит 388Х. Ами Елита печели. Да ме прощава Филипса! Успех в избора изобщо!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #7

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    как точно ги сравни?

    Моя опит с марки от сорта на Елит, Нео и т.н. е плачевен. Елит-а 390X на детската градина на синами виси втора седмица в сервиза. Нео-то Е70 дето купих на тъщата бръмчи та се къса като вкараш някой DivX. За сметка на това моя 3010 си е "пушка"

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    64
    #8

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    За съжаление доста от изброените двд-та са много зле с ъпдейтите т.е или не е възможно да се ъпдейтва или пък са зле ъпдейтите.
    Какво да ви кажа още направо ще кажа кой модерл забива откъм функционалност и възможности всички останали , това е LG-DVX9700 , за съжаление вече не се намира лесно , а пък ако го има бързо към магазина.
    За филипс какво да кажа освен че е зле с ъпдейтите , субтитрите на дивх са супер малки иначе всичко друго е ок.
    Нео и елит просто няма смисъл да говоря.
    Тошиба също зле с субтитрите на дивх , супер мизерни и малки.

    При този модел на лг който споменах постоянно излизат ъпдейти , правени от любители на модела.
    В момента съм с този модел , и най новия фърмуер , всичко мога да си наглася от менюто на плеъра , големина , цвят , положение , центриране на субтитрите , как да зарежда субтитрите всички които намери или само които съвпадат с имаето на ави файла.
    Другите марки просто доста ще дишат отзад прахта на лг и възможностите му , а забравих да кажа че за малко над 2 години филм на дивх теглен от нета не се е случило да няма картина или звук чете всичко , както и всякакви типове дискове каквото му сложите това чете /по добър няма /.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #9

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    9700 и 9900 вече ги няма никъде, аз за това препоръчах филипса - той поне все още се продава.

    За субтитрите на филипса - ами оправят се по същия начин както и на ЛГ-то.
    http://board.softpedia.com/index.php?showtopic=2786
    http://mtz.softpedia.com/
    Просто хората малко повече са си играли с ЛГ-то, но общо взето всички плеъри с МедиаТек чип се оправят по един и същи начин. ако е само за субтитрите може човек и вкъщи при домашни условия да си ги оправи

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #10

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от drago7708
    За съжаление доста от изброените двд-та са много зле с ъпдейтите т.е или не е възможно да се ъпдейтва или пък са зле ъпдейтите.
    Какво да ви кажа още направо ще кажа кой модерл забива откъм функционалност и възможности всички останали , това е LG-DVX9700 , за съжаление вече не се намира лесно , а пък ако го има бързо към магазина.
    За филипс какво да кажа освен че е зле с ъпдейтите , субтитрите на дивх са супер малки иначе всичко друго е ок.
    Нео и елит просто няма смисъл да говоря.
    Тошиба също зле с субтитрите на дивх , супер мизерни и малки.

    При този модел на лг който споменах постоянно излизат ъпдейти , правени от любители на модела.
    В момента съм с този модел , и най новия фърмуер , всичко мога да си наглася от менюто на плеъра , големина , цвят , положение , центриране на субтитрите , как да зарежда субтитрите всички които намери или само които съвпадат с имаето на ави файла.
    Другите марки просто доста ще дишат отзад прахта на лг и възможностите му , а забравих да кажа че за малко над 2 години филм на дивх теглен от нета не се е случило да няма картина или звук чете всичко , както и всякакви типове дискове каквото му сложите това чете /по добър няма /.
    Според мен най-важното за един плеър не са големината на субтитрите, а качеството на картината. Не казвам нищо за това LG, но малко се вманиачавате с тези субтитри. За моя плеър най-вероятно никога няма да излезнат ъпдейти, но не му и трябват.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #11

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Според мен най-важното за един плеър не са големината на субтитрите, а качеството на картината.....
    Точно така, но според коментари от форума, Зоран забиват и са по-зле от МТК, после за Филипс (май за 5960) пишат, че пълни сервизите, ама и цената му....

    Елит по отношение на изходи - добре, цена добра, но какво е качеството...?

    LG-DVX9700 добри отзиви, добра цена, но няма аналогов 5+1, пък и "няма ги и на пазара...."

    Другите, Пайнер, Сони, Панасоник, самсунг, Кенвуд... и т.н. са със собствени процесори, но и цените, пък и качеството им не коментирам, не казвам че са лоши, просто качествено ДВД до мах-125лв. май вече няма.
    Бих си купил LG-DVX9700(ако го имаше), като качество, но ми харесва и Елит400USB - като наличие на изходи....(и него го няма)
    Все още си избирам.... докато намеря май ще минеме на HD DVD, ха ха ха ...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #12

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Според мен най-важното за един плеър не са големината на субтитрите, а качеството на картината. Не казвам нищо за това LG, но малко се вманиачавате с тези субтитри. За моя плеър най-вероятно никога няма да излезнат ъпдейти, но не му и трябват.
    А твоя плеър кой модел е ?

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #13

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    В момента съм с едно домашно кино Panasonic 885 и изобщо не ме притеснява леко по-малките субтитри. Вярно, че в момента го гледам на 36" Panasonic CRT, но дори и на стария ми 29" се виждатбез проблеми.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #14

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    аз също го гледах единмодел на панасоник много ми харесва, ти какво ще кажеш за парите струва ли си?
    http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09021035

    извинявам се че пиша в тази тема

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #15

    Re: Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от barkly
    аз също го гледах единмодел на панасоник много ми харесва, ти какво ще кажеш за парите струва ли си?
    http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09021035

    извинявам се че пиша в тази тема
    Перфектно!
    Все пак виж и Phlips 3115. С по-слаб звук е, но също доста качествен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор инверторен климатик btu 12 в диапазон 1000-1300лв
    От stanislav77 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 13-07-13, 11:30
  2. Отговори: 3
    Последно: 30-03-12, 16:55
  3. Кой абсорбатор е за предпочитане?
    От wrathchild във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 24-09-09, 19:27
  4. MSAccess 2003 часови диапазон!
    От lil във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-09, 14:40
  5. Кое CPU е за предпочитане!
    От T.Spasov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 53
    Последно: 13-07-07, 15:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе