Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с Philips DVP 5960

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3
    #1

    Проблем с Philips DVP 5960

    Здравейте на всички .Търся помощ, и се надявам да я намеря тук.Значи, ползвам гореспоменатия плеър ,почти година .Проблеми почти не съм имал с него.Но от вчера ,изведнъж спря да разчита ДВД-дискове.СД-та разчита без проблем.При ДВД-дисковете , след вкарване на диска в плеъра ,ми изписва на дисплея NO Disc. Пробвах неколкократно вкарване и изкарване/след като ми напише ,че няма диск / и понякога след 4-5 вкарване плеъра разчита диска и всичко си върви .Проблема ,го има и при правени от мен и записвани ДВД-та ,така и при такива закупени от магазин .Моля за идеи някакви ,и съвет какво да правя.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #2

    Re: Проблем с Philips DVP 5960

    Има вероятност само да се е зацапала лещата на лазера. Потърси някакъв CD/DVD Laser Lens Cleaner.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    22
    #3

    Re: Проблем с Philips DVP 5960

    Да ти кажа честно няма особен ефект от тези почистващи дискове, дори един техник ми беше казал, че не са много за препоръчване. Според мен най-добре да се почисти в сервиз 10-20лв. е операцията.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: Проблем с Philips DVP 5960

    Значи ,пробвах с почистваш диск и положението е същото.ДВД-дискове не разчита, а СД-та си чете .Тъй като е още в гаранция , мисля да се възползвам от нея. Ако пък вземат да се дърпат нещо ,чак тогава ще го занеса в сервиз за почистване ,евентуално на лещата. Но все пак се чудя,ако е зацапана лещата ,защо ще разчита СД-та ,а ДВД-та не .

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #5

    Re: Проблем с Philips DVP 5960

    Носи го без да се замисляш на сервиз PHILIPS имат практика да правят протоколи за замяна за по евтини стоки независимо какъв е проблема,че ако имаш късмет ще се сдобиеш с нов плеър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с Philips
    От hopcyns във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 11-01-16, 15:59
  2. Проблем с Philips 5604
    От covekat във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-11, 21:56
  3. Philips LCD 42 проблем!
    От pet1r83 във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 28-01-11, 19:36
  4. DVD Philips DVP 5960
    От veko във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 23-07-10, 11:59
  5. Имам проблеми с кирилизацията на DVP 5960/37
    От Moniblanje във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-07, 22:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе