Резултати от 1 до 4 от общо 4

DVD HDMI out към Pc Monitor HDMI in

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    11
    #1

    DVD HDMI out към Pc Monitor HDMI in

    Здравейте. Имам PC Monitor с HDMI in и вградени тонколони. Бъпросът ми е. Ако си купя DVD със TV Tuner и HDMI out мога ли да ги вържа с HDMI кабел и да гледам ТV на монитора? Доста от DVD-тата , които се предлагат са със DTV-Tuner. Toва означава ли, че няма да мога да гледам SDTV? Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #2

    Re: DVD HDMI out към Pc Monitor HDMI in

    Цитат Първоначално публикувано от bonano
    Доста от DVD-тата , които се предлагат са със DTV-Tuner. Toва означава ли, че няма да мога да гледам SDTV?
    Доста?? Предполагам имаш предвид ДВД рекордерите? Само че какъв е смисъла от упражнението като цяло при условие че за същите пари ще си купиш телевизор ...

    Това DTV-Tuner - ми звучи като DVB-T тоест цифров наземен сигнал, който си е SD (не HD), но така или иначе към момента няма за какво да го ползваш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    11
    #3

    Re: DVD HDMI out към Pc Monitor HDMI in

    Благодаря ти за отговора. Да говоря за рекордерите със Хард защото само те май имат Тунер. Да DVB-T имах в предвид. Няма ли DVD Рекордери с Аналогов тунер ( примерно да си включа антена или кабелна) и HDMI ? Ако има как да ги различа от тези с DVB-T. И ако приемем, че има то тогава ще може ли да се върже към монитора със HDMI. Търся DVD защото Монитора вече го имам а и е с висока резолюция и добро Response Time 5ms.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    54
    #4

    Re: DVD HDMI out към Pc Monitor HDMI in

    би ли написал какъв монитор имаш,какво устройство си купил за HDMI и какви са ти впечатленията,
    че и на мен ми се върти подобна идея в главата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам 10 броя hdmi to hdmi кабели
    От pe6o1975 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-14, 18:11
  2. Продавам HDD, DVDRW, RAM, MB, HDMI-HDMI - Варна
    От enchanter във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 13-02-11, 18:55
  3. HDMI audio през HDMI изхода на POV 9600GT
    От jigsawx във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 13-12-10, 17:15
  4. Wester Digital HD TV - LCD Monitor (VGA and DV-I only) (HDMI-DVI?)
    От thcrown във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 08-09-09, 13:56
  5. Отговори: 9
    Последно: 22-08-07, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе