Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

HD DVD подържащи БГ субтитри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #16

    Re:HD DVD подържащи БГ субтитри

    Ако си беше следил темата, щеше да видиш, че още в първия отговор, lazarus18 те е насочил към един чудесен модел който има всичко което търсиш и не на последно място е с постоянен ъпдейт на фирмуеъра. Аз имам LG което е с HDMI изход и като ходих да го пробвам, на една флашка си бях записал филми с различните видове субтитри(SUB,SRT) за да видя как се справя! Нищо не ти пречи да се подготвиш с диск или флаш в зависимост от модела който те интересува. Успех!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #17

    Re:HD DVD подържащи БГ субтитри

    Цитат Първоначално публикувано от GOGETIT
    Интересувам се дали новите ДВД-та които са с HDMI връзка към телевизора и имат DIVX дали могат да възпроизвеждат БГ субове. Не ме интересува кое било HD знам, че не е защото по принцип са по-скъпи. Вчера като питах човек от техномаркет ми каза "да разбира се, че подържа" ама пък по горе някой беше написал нещо ,че не подържат сега незнам на кого да вярвам.
    ДА МОГАТ. Пише го на етикета.
    За по-сигурно си запиши 2-3 диска с Divx филми със различен тип субтитри /srt, sub, txt/ и пробвай на място.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    88
    #18

    Re:HD DVD подържащи БГ субтитри

    Е това е отговор мерси много

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Субтитри
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-06, 18:27
  2. БГ субтитри за ДВД
    От ypetrov във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 22-05-05, 12:06
  3. BBC - Субтитри
    От X във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 08-09-04, 01:16
  4. субтитри
    От ivolom във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 03-04-03, 12:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе