Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #16

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Цитат Първоначално публикувано от harvi5
    Само че,докато им падне цената до 15-20 лв/бр. у нас, сигурно ще излезе някой нов -ray стандарт.Според мен ако човек не си прави колекции и повече гледа свалени от нета филми - по-добре да си купи един мултимедиен плеър и едно ДВД за 50-60 лв. и е готов!
    Цитат Първоначално публикувано от harvi5
    Ако имаш колекция от дестки ДВД-та и 42 инчова плазма, вариантът с ДВД-плеър за 50-60 лв е неприемлив (да не кажа, че е наивен) - той става само за също толкова евтин кинескоп. А всичките Блу рей филми ги купувах по 25 лв, с изключение на някои концерти, но там тръпката е друга ( еми и ДВД-дисковете бяха скъпи в началото....) А все още не мога да се реша за мултимедиен плеър - малко ме възпират непрекъснатите фърмуери и ръчкане, че това не ставало , онова не тръгвало, трето насичало - а не съм "компютърен спортист"

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #17

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Да ти споделя от личен опит , че въобще не го ръчкам моя мултимедиен плеър .Влизам в сайта му , дърпам новия фирм , инсталирам го за 5 минути и си гледам филми свалени от нета с качество и звук / става въпрос за HD материал /. Иначе и аз си купувам блу-рейки , но не толкова често , колкото свалям филми от нета !

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #18

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Просто съм останал с такова впечатление още като започнах да следя Popcorn A110, после и другите, а сега и Дива-та - явно трябва да взема един, защото само с четене на чужди мнения не става. А иначе истината си е в оригиналните дискове, но лично за мен психологичната горна граница на цената е 25 лв.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #19

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Цитат Първоначално публикувано от Danri
    [color=green] Ако имаш колекция от дестки ДВД-та и 42 инчова плазма, вариантът с ДВД-плеър за 50-60 лв е неприемлив (да не кажа, че е наивен) - той става само за също толкова евтин кинескоп. А всичките Блу рей филми ги купувах по 25 лв, с изключение на някои концерти, но там тръпката е друга ( еми и ДВД-дисковете бяха скъпи в началото....) А все още не мога да се реша за мултимедиен плеър - малко ме възпират непрекъснатите фърмуери и ръчкане, че това не ставало , онова не тръгвало, трето насичало - а не съм "компютърен спортист"
    Е аз имах впредвид цена 50-60 ако нямаш колекция,иначе моите двд-та с концерти ги гледам с Pioneer dv-610,но си взех и един WD плеър.Повярвай аз също не съм "компютърен спортист" но плеъра е доста лесен за употреба.На този етап с тази комбинация която ползвам,blu-ray съм го отписал.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    14
    #20

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Philips BDP 3000 може да възпроизвежда mkv.
    1. Променяте разширението на файла от mkv на avi.
    2. Записвате на ДВД.
    3. Гледате!
    .... но само до 720р, тъй като има ограничение за гледане на avi с формат 1080р.

    Лично проверих това.


    Дотук с преднината на Панасоника в класациите!


  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #21

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    И все пак това е основно блу-рей плеър от ниския клас и като такъв , Панасоника си остава по-напред от Филипса !За .mkv до 1080р си имам друг плеър !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    14
    #22

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    ... блу-рей плеър от ниския клас, който въпреки рестрикциите и забраните плейва mkv,
    също като тези от висикия клас.

    А имаш ли представа колко е голям и колко тежи този т.нар.
    блу-рей плеър от ниския клас PHILIPS BDP-3000?

    Не мога да се накефя от снощи, откакто открих, че плейва mkv ...


  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #23

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Имам представа : 3 кг. , 435 х 227 х 58 мм.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    14
    #24

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    http://www.testfreaks.co.uk/dvd-players-recorders/

    според тази класация панасоника е по-добър...а и ако махнем цената на подаръците , блурей плеар за 150 кинта си е чист подарък, ...

    Панасоника има УСБ за плейване на медия и СД карти.
    Филипса има УСБ но само за ъпдейти и служебни функции.

    Вероятно заради това са класирали Панасоника по-напред.

    Аз не се ловя на тези работи.
    Око да види.
    ... няма толкова бавно зареждане като на Панасоника ...
    Картината на Филипса е по-... във всяко отношение.
    Наистина ъпскейлва ДВД ... /при Панасоника не можах да доловя/ ...
    Нямам никакви забележки при гледане на ДВД.
    Има много възможности за управление на формата, зуума и каквото се сетиш .

    ... а сега намерих начин да подкарам и мкв ...

    Защо Панасоника да е по-напред?

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #25

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Всеки има право на лично мнение !От тези двата аз лично предпочитам Панасоника по ред обективни за мен причини .Нямам нищо против Филипса !Моя ресивър има кодеци за HD звук , а аз искам и двата формата :DD TrueHD и DTS-HD MA !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    14
    #26

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    40
    #27

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Ей сега направих тест на панасоника. От изключено състояние с поставен блурей диск вътре, при включване до показване на главното меню 15 или 22 секунди в зависимост дали е включен куикстарта...не знам къф е проблема с бавното зареждане...А за плейването на НЯКОИ мукавета и то с много ограничения...егати предимството....ма то си има мултимедийни ХД плеари за тази цел де !

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #28

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E


  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    14
    #29

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    Цитат Първоначално публикувано от Tonidi
    ...А за плейването на НЯКОИ мукавета и то с много ограничения...егати предимството....
    Плейваш повечето мукавета директно без конвертиране ...
    А 1080р пак можеш да си го конвертираш и плейваш, като искаш ...

    Вързал съм си компа през ХДМИ и си гледам от там каквото си искам, ама е по-тарикатско на блурей ...
    Така мога да си организирам колекция с неща които си ми харесват ...

    Кефи ме някак си ...

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #30

    Re:Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E

    То вече повечето 720p mkv са над 4.7GB така че за какво записване на ДВД и 1080р говорим.
    Субтитрите вървят ли при тази операция?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 20-01-15, 11:29
  2. Кой да избера от двата телевизора .
    От Cool_ice във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-13, 10:05
  3. Кой от двата нетбука да избера ?
    От mimo1975 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 23-12-12, 22:22
  4. Кой от двата климатика да избера
    От loadmaster във форум Климатици Midea
    Отговори: 8
    Последно: 18-06-12, 20:33
  5. Кой от двата LCD TV да избера.
    От velizarr във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 06-05-11, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе