Резултати от 1 до 4 от общо 4

Panasonic DVD-S49-фърмуер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1

    Panasonic DVD-S49-фърмуер

    Здрасти.
    Интерисувам се дали може да се ъпгрейдва фърмуера на Panasonic DVD-S49.Искам да спомена че не съм специалист по тези неща и ако някой има идея как стават тези неща ще му бъда благодарен ако драсне някой друг ред.Интерисува ме по-точно:Може ли?От къде се тегли?И как се инсталира?Ще се радвам ако някой може да ми помогне.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #2

    Re:Panasonic DVD-S49-фърмуер

    http://www.dcevolution.net/panasonic...tpage&Itemid=1
    И за какво ти е? DivX няма да можеш да подкараш!

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #3

    Re:Panasonic DVD-S49-фърмуер

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    http://www.dcevolution.net/panasonic...tpage&Itemid=1
    И за какво ти е? DivX няма да можеш да подкараш!
    Ами DivX модела си чете и не заради това исках да разбера дали е възможно да му ъпгрейдна фърмуера.Тревогата излезна малко смешна:По принцип имам LG и на него гледам DVD, но скоро записвах два филма на един приятел а той има същият модел Panasonic като моя и той ми каза че не ги отваря и аз направо зяпнах от изненада.А същите два филма ги бях гледал преди това на LG-то, записите по принцип си ги правя с Ashampoo Burning Studio 10.0.4 и винаги до сега съм ползвал първата функция на записвачката /Запис на файлове и папки /и съм нямал проблем, но се оказа че когато запиша DVD с тази функция Panasonicа не отваря филма.И след какви ле проби най накрая пробвах функцията /Запис на филми/ и всичко се оправи .Да ти кажа честно не ми стана ясна защо LG ги отваря а Panasonicа не ги отваряше по първият начин на запис въпреки че LG-то е доста по старо.
    Благодаря за оказаното съдействие но при положение че нещата се оправиха, ще се въждържа за сега да чупя Panasonicа по принцип доста ми се отдават тези неща.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    104
    #4

    Re:Panasonic DVD-S49-фърмуер

    Аз имам същото DVD Pan.S-49 отваря абсолютно почти всичко много рядко ама много рядко да не отвори нещо.Гледам само ДВД без DIVX.Важното е как печеш ДВД-та с каква програма и на каква подложка хубаво е да е -R на реномиран производител.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Фърмуер за LG 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 22-08-10, 10:13
  2. Фърмуер за DVD и Blu-ray
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 15-06-10, 19:30
  3. WRT54GL - кой фърмуер от многото
    От Chaser във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 06-01-08, 17:23
  4. помощ за фърмуер на панасоник HT 990
    От casa във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 8
    Последно: 19-06-07, 23:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе