Резултати от 1 до 3 от общо 3

Търся DVD плеър с оптичен изход

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    91
    #1

    Търся DVD плеър с оптичен изход

    Здравейте, старата система за домашно кино (Samsung HT DS900) вече нищо не ще да чете и съм решил да купя допълнителен плеър, а стария да го ползвам като усилвател само. Лошото е че Самсунга има само оптичен вход и избора в ниския ценови клас плеъри с оптичен изход е доста тесен (като изключим самсунг, разбира се, няма да повторя грешката си). Харесах LG DVX 492H като най евтиния и качествен вариант за 119 лв. Обаче ме тревожи мисълта, ще могат ли да се "познаят" и да си слушам истински 5.1 звук? Ако може да ме насочите и към нещо друго по-евтинко ще съм още по благодарен.

    Благодаря на всички.

    PS Забравих да спомена, че ъпскелинг, HDMI и други глезотии не ме засягат защото се гледа на 32" CRT

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    34
    #2

    Re:Търся DVD плеър с оптичен изход

    Цитат Първоначално публикувано от garyhobson
    Здравейте, старата система за домашно кино (Samsung HT DS900) вече нищо не ще да чете и съм решил да купя допълнителен плеър, а стария да го ползвам като усилвател само. Лошото е че Самсунга има само оптичен вход и избора в ниския ценови клас плеъри с оптичен изход е доста тесен (като изключим самсунг, разбира се, няма да повторя грешката си). Харесах LG DVX 492H като най евтиния и качествен вариант за 119 лв. Обаче ме тревожи мисълта, ще могат ли да се "познаят" и да си слушам истински 5.1 звук? Ако може да ме насочите и към нещо друго по-евтинко ще съм още по благодарен.

    Благодаря на всички.

    PS Забравих да спомена, че ъпскелинг, HDMI и други глезотии не ме засягат защото се гледа на 32" CRT
    Никой не ти е отговорил, може би вече и си купил плеър, но да кажа моя опит. Аз съм със самсунг HT-DS 750 и по същия начин спря да чете дисковете. Тогава все още бях фен на самсунг и си купих плеър Р165 с цифров изход. Настройваш киното да приема от DIGITAL IN и нямаш грижи. Предполагам че марката не би трявбало да е проблем че да се "запознават"

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    91
    #3

    Re:Търся DVD плеър с оптичен изход

    Мерси, че си писал. Да купих вече едно LG за 120 лв. с оптичен изход и няма никакъв проблем. Минава си 5.1 звук без проблем, доволен съм

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Оптичен аудио изход
    От avalon4o във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 19-05-20, 14:56
  2. Проблем Оптичен изход на ресивър
    От Pecataaaa във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 12-01-14, 17:39
  3. Как да свържа оптичен изход към стерео вход?
    От vencifcl във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 21-12-11, 20:17
  4. Плазма Pioneer и оптичен изход за звук?
    От tolostoi във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-11, 16:12
  5. Отговори: 4
    Последно: 20-03-09, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе