Резултати от 1 до 4 от общо 4

LG BD660 проблем със възпроизвеждане на субтири

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #1

    LG BD660 проблем със възпроизвеждане на субтири

    Здравейте моля за съвет закупих плеар LG BD660 но срещам проблем със възпроизвеждането на субтитри свързан е за Сони кдл40ех720!Става въпрос за гледане на 3Д филми през външен ХДД на някой филми излизат отдолу като размазани баркодове това явно са неразпознати формати суб.При SRT формата като обединишSBS картината разделя субтитрите на две части.При конвертирани SRT в ASS и пак върнати в SRT вместо да се появат на двата екрана субтитри излиза пак по същия начин но този път се появява това {\pos(480,940)} и следва суб и при обединенSBS става МАЗАЛО .Бъркам ли нещо ?Някаква идея какво да се стори?Благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    21
    #2

    Re:LG BD660 проблем със възпроизвеждане на субтири!

    братле опитай да използваш addaviXSub преработи субтитрите заедно със филма пусни и пробвай трябва да стане така при мен стана на 42ЕХ410 самоче ми изостава звука ...

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:LG BD660 проблем със възпроизвеждане на субтири!

    Здравейте,

    И аз моля за съвет. Ползвам същия плеър и като си пусна филм от флаш памет със субтитри SRT ми излизат йероглифи. От менюто зададох език на диска бг и дори опитах с този код 1251 и не ги променя. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #4

    Re:LG BD660 проблем със възпроизвеждане на субтири!

    Цитат Първоначално публикувано от tokieca
    братле опитай да използваш addaviXSub преработи субтитрите заедно със филма пусни и пробвай трябва да стане така при мен стана на 42ЕХ410 самоче ми изостава звука ...
    Колега не става с тази.Файл МКВ 3Д СБС се гледа.Все пак Благодаря!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325191836[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от alfamale
    Здравейте,

    И аз моля за съвет. Ползвам същия плеър и като си пусна филм от флаш памет със субтитри SRT ми излизат йероглифи. От менюто зададох език на диска бг и дори опитах с този код 1251 и не ги променя. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен.
    .Филма и субовете трябва да са с еднакво име без значение как е наименованието!Може да ги оправиш при пуснато видео със бутон инфо дисплей както и да ги маркираш предварително с отметка преди да пуснеш филма.Формат на суб СРТ нямаш проблем. Проблем със субовете започват ако е 3д СБС МКВ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG42LD750 - гаден проблем със звука през SCART
    От radop във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-12, 11:03
  2. Philips продаде бизнеса си с телевизори
    От stfn във форум Philips телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 25-04-11, 06:56
  3. Спряна продажбата на 14' CRT телевизор JVC със сто&#
    От Samisam във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 11-12-10, 10:47
  4. проблем със смесител за кухненска мивка!
    От qfata във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-08, 21:07
  5. Отговори: 3
    Последно: 06-01-07, 15:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе