Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем със смесител за кухненска мивка!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    8
    #1

    проблем със смесител за кухненска мивка!

    Не знам дали е тук мястото но реших да пробвам. Имам следния проблем. Ако може помагайте.

    Сложих си смесител на Видима В 1810АА с една ръкохватка.След една седмица ползване обаче се ограничи движението на ръкохватката посока топлата вода. В момента имам само хладка вода.Не срещнах такъв проблем никъде. Не мога да видя и в гаранцията защото не мога да я намеря сега. Да го разглобявам ли. Нещо сме заключили ли? Какво да правя. Не е монтиран от фирмата, а собственоръчно. Но сега не знам какво се прецака. Мислех си да махна тапичката дето е цвета за топло и студено, там има шестограм и да отвия капачката. Но да не наруша гаранцията.Купен е скоро и не сме го ползвали много. Ужасно е неприятно да не може да се измие една мазна чиния.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re: проблем със смесител за кухненска мивка!

    И аз имам подобен на "Видима".Не го разглобявай,ами си потърси гаранцията.Няма значение дали е монтиран от сервиза или от другаде.А относно "заключването"-досега не съм срещал подобен проблем-вероятно някоя част отвътре заяжда,но това може да го прецени сервиза.Аз също съм си го монтирал собственоръчно и доколкото си спомням никъде из гаранцията не пишеше,че трябва да се монтира от правоспособно лице.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    8
    #3

    Re: проблем със смесител за кухненска мивка!

    повиках от сервиза техник. точно това което предполагах е. завъртяло се беше регулатора на температурата.само дето аз нямах шестограм 2,5 за да отвия болта.лесно се реши проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG42LD750 - гаден проблем със звука през SCART
    От radop във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-12, 11:03
  2. Въпрос към профитата за слънчев панел с п.
    От marian1 във форум Други начини за отопление
    Отговори: 3
    Последно: 02-03-10, 22:03
  3. Хакнаха Министерството на земеделието
    От wiseacre във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 02-09-07, 18:26
  4. Разминават ми се субтитрите. С какво да ги 
    От Muko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-07, 18:26
  5. Мобилтел пуска нова търговска марка
    От Araiz във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 14-07-06, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе