Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39
Like Tree8Одобрявам

Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    602
    #16

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Ами по няколко пъти и двамата ви написахме кое е по-добро. Ако не се доверявате на нас, в нет-а има ревюта бол. Sony-то не е лошо, но е много недомислено. Ако търсите поддръжка на sacd, при Panasonic няма да можете да пускате такива дискове. А относно телевизора, от Sony до Sony разлика колкото от Лом до Лондон. И въпреки това, марката не е от значение.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #17

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Това Sony UBPX800M2 доста популярно, но май чете само оригинални, фабрични SACD дискове и не разпознава т. нар. рипнати,презаписани SACD-R, аз тази година си купих употребявани стари модели специално за презаписани SACD-R дискове - мн. евтини такива SONY има в Ebay (иначе за новите видео формати ползвам киатйски андроид боксове и нямам 4К ТВ)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,420
    #18

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Сонито забива на 4к дискове, правиха ъпдейти и т.н. , проблема стои, затова го с смених с Панасоника, отделно Сонито няма DV , а HDR се включва от бутона ръчно, това е автоматично при Паната, изобщо голяма е разликата между двете марки, отделно Паната е признат за безпроблемен и с най-хубав образ , има голямо меню за корекции , хубав плеър е, марката на телевизора няма значение, всичко си прави плеъра тв е само монитор. Връзката при мен е плеър - ресивър - eARC- телевизор. Който няма ав-ресивър не знам дали му трябва блу рей плеър. Може да се кара на ю-туб.
    Gena_bs и CubanLinx харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,260
    #19

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Подозирах, че Panasonic е по-добрият вариант от Sony. Само цената му у нас е солена, за съжаление.
    Не намерих в спецификациите на Panasonic поддръжка на DVD-Audio, както и дали чете DVD+R/+RW.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    602
    #20

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Ами аз към момента нямам ресийвър, но имам много филми на физически носител, понеже съм киноман и предпочитам нещата, които харесвам да са ми под ръка. Отделно, че и качеството е по-добро, отколкото през стрийминг. Не че не мога да си ги пускам и през ps5, но предпочитам него да го тормозя само за игри.

  7. PFT
    PFT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    32
    #21

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Значи ще търся Панасоник на черен петък...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #22

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Здравейте,
    OPPO бяха най-добри в тази сфера, може да се погледне REAVON, като заместник има го от вносители и в БГ

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,260
    #23

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    А кои са вносителите?
    Защото по традиция нашата територийка я няма на сайта на производителя.
    Where to buy | Reavon

    Намерих един, ама цените са като на reference player. Merci!
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 06-12-23 в 20:13.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,420
    #24

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    За 820 чаках около 6 месеца, появи ли се в продажба веднага се изкупува. В германския форум има хора си купуват по два броя , един да имали резервен ....
    https://www.amazon.de/-/en/DP-UB824E...s=music&sr=1-2 , доставката до бг е около 40 лв - купувай
    Това е компромисния модел : https://www.amazon.de/-/en/DP-UB424E...s=music&sr=1-6
    Аз лично препоръчвам 824 / 820
    Между другото , ако имате добра колекция от DVD , тоя плеър ще ви изненада доста. Няколко пъти ми се случвало да проверявам дали съм си пуснал двд или блу-рей диск, страхотен ъпскейлинг
    недостатък е само дистанционното / малко е евтино за такъв плеър/ и особено големия бутон Нетфликс , който често се натиска погрешно.
    Този пост е редактиран от Slusatel; 07-12-23 в 09:55.
    CubanLinx одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    602
    #25

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Май ше ме нахъсаш да взема един Че както е тръгнало, не знам дали ще изкарат следващи модели изобщо. А тези френските ги бях гледал, но по ревютата казват, че не стават. Една торба пари за нищо. Иначе 9000 модела на Паната много ми харесва, но само за едната коруба да дам 1300 кинта отгоре наистина не си заслужава. Много се бях навил и за модела на Pioneer, даже щях да го взема с отстъпка от тук през познат, но дойде ковид и всичко приключи.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #26

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    https://magnetar-audio.com/bluray-player-udp900/
    ето още един за размисъл

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,260
    #27

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Pioneer затънаха още преди повече от 10 години. Затова и продадоха плазма бизнеса на Panasonic, както и DJ поделението (не помня вече на кого).
    После AV бизнеса го купи потъващата Onkyo и нещата станаха съвсем зле.
    CubanLinx и Slusatel харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,420
    #28

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Цитат Първоначално публикувано от pablito1 Виж публикацията
    https://magnetar-audio.com/bluray-player-udp900/
    ето още един за размисъл
    Поне един бъбрек му е цената / 3000 евро / и 15 кила - смешна история, сигурно да е стабилен и да не пада от шкафа
    CubanLinx одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #29

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Кеф цена няма, а цената обикновено е според това какво се предлага. Все пак това не е обикновено плеърче, просто предложих на човека да разгледа освен нещо евтино, което чете само оригинални медии и друга машинка с повече възможности.
    Поздрави,

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    602
    #30

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Ние хубаво му предлагаме, но така и не се разбра бюджета абсолютно фиксиран ли е или не Иначе плеъра изглежда много добре, но за умираща технология не знам дали има смисъл да се вадят такива пари.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми медия плеър
    От fspot във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-21, 20:26
  2. Препоръчайте портативен и евтин плеър
    От borisoff във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 04-08-16, 00:57
  3. Продавам HD плеър EgreatR200-IIplus , mp3 плеър SаnDisk Sansa Fuze 4GB и
    От civica във форум Приключили продажби
    Отговори: 15
    Последно: 03-09-11, 06:20
  4. Препоръчайте плеър за моите нужди
    От LexHammer във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 15:24
  5. Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB
    От sev във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 12
    Последно: 12-10-06, 10:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе