Резултати от 1 до 7 от общо 7

Препоръчайте ми GPS навигатор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #1

    Препоръчайте ми GPS навигатор

    Да е максимум 350 лв

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    5
    #2

    Re: Препоръчайте ми GPS навигатор


  4. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #3

    Re: Препоръчайте ми GPS навигатор

    Ползвал съм ето това:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09036171
    и съм много доволен.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    2
    #4

    Re:Препоръчайте ми GPS навигатор

    Nippon NP 350 - 200 лева в Метро можеш да му слагаш всякаква програма за навигация

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re:Препоръчайте ми GPS навигатор

    Цитат Първоначално публикувано от tas_devil
    Nippon NP 350 - 200 лева в Метро можеш да му слагаш всякаква програма за навигация
    Че отгоре на всичко даже и работи Обаче "Анелията" се шашва и губи ума и дума в заобикалките през Несебър и Равда ) все преизчислява . В Бургас работи надеждно / във Варна няма смисъл да го ползвам - защото не ми избира моя проверен от дълго време марширут със цел избягване на задръстванията в пик./ Също губи ума и дума като се отклониш от Пътя детелината на Девня - Суворово. Катос е тръгне към цемента се шашва. Утре ще го пробвам до Ямбол през Дъскотна и късно вечерта или в други ден мога да дам инфо.

    Забравих - и в София работи .
    Още 1 забравих - много , ама много досажда - все съм бил превишавал разрешената скорост , ама аз не съм такъв човек
    За Бургас не става. Картата на Igo 8 не е съобразена са новите тъпи решения за 1 посочни улици. Улицата в която ме навигира все е забранена , а предната или лседващата за разрешени

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #6

    Re:Препоръчайте ми GPS навигатор

    Гармин GPS60CS/ CSx серията. Цените им паднаха доста откак излезе Орегон серията, но не знам в България колко струват. Много яки машини, ударо и водоустойчиви, можеш да ги ползваш с пътни, въздушни и водни карти. Нямам поглед върху работата им в България. CSX а е с микро сд карта(другия е с 64мб вградена т.е. ако качваш нова карта триеш старата:-(),по чувствителен и инициализира по бързо, (CS a го догонва с външна антена). Мобилни са и работят с две стандартни батерии R6 (AA) или акумулаторни такива. Освен това имат барометричен висотомер и електронен компас, времената за изгрев и залез на слънцето и луната, както и най доброто време за лов и риболов.
    Имат и кусури разбира се:-) Малък дисплей на който понякога трябва да се звериш за да прочетеш нещо, сравнително дълго време за инициализация ако си в движение(най добре е да си неподвижен докато си намери сателитите), кратък период на работа с батерии.

    Нувито не е лошо, има интуитивен интерфейс доста по добър от този на 60 серията,голям тъчскрийн дисплей, но пък не е дуракоустойчиво. Вече си имаме на работа едно с потрошен дисплей а с ремонт няма смисъл да се захващаш, по добре нов навигатор.Куца му малко и чувствителноста когато е без външна антена. Освен това му липсват някои опции при записване на изминатия път. От друга страна е с вградена карта което съвсем не е за пренебрегване. Картите на Гармин са надеждни(поне тези които аз ползвам). Лошото е че ъпдейтите не са безплатни:-(.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    20
    #7

    Re:Препоръчайте ми GPS навигатор

    Заслужават внимание и разните кйтайски джиджуфки(http://www.focalprice.com/43_Touch_S...006S_8892.html) с WinCE.Net 5.0 Core. На тях се слага всичко което е за WinCE.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дайте съвет за избор на GPS навигатор
    От silmarillion във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 37
    Последно: 04-05-15, 18:51
  2. Препоръчайте TV
    От vaskop във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-09-11, 20:22
  3. GPS навигатор MIO C 320
    От ves_es във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-08, 17:49
  4. Препоръчайте ми DVD с USB за до 100 лв.
    От neum във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-07, 21:36
  5. Препоръчайте
    От bestman във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 05-12-04, 16:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе