Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17
Like Tree1Одобрявам

помощ за GPS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #16

    Re:помощ за GPS

    Извинявай, прегледах страницата от линка, който си дал, но не разбрах по какво съдиш, че е едноядрен/ако може поясни/. Колкото до това, че е стара технология-намерих само това като по-нова: CPU-SiRF Atlas-V Dual-core ARM11,600 MHz. Изборът ми на конкретно устройство с процесор МТК 3351-500 MHz, се основава на по-добрата памет/DDR2-128MB/ и по-добрата разделително способност-800*480. Исках все пак да разбера къде точно стои процесора спрямо Atlas V и да разбера дали съм направил правилният избор, разбира се отчитайки и фактора цена. Процесорът, който си цитирал за твоя телефон, мисля, че се използва само за мобилни телефони, но може и да греша.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #17

    Отговор: помощ за GPS

    Здравейте, преди година и половина ми подариха Prestigio Geovision 5050, но тъй като ползвам iGo от смартфоните - до сега не го бях ползвал. Някой може ли да ми каже как да му сложа Igo на това чудо, или от къде да му намеря карти на България, Румъния, Турция, Гърция.... че с картата която има половин България я няма

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе