Резултати от 1 до 9 от общо 9

Видео регистратори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #1

    Видео регистратори

    Много се чудех къде да я сложа тая тема, тук или във фотото, но факта че са пряко свързани с колите, а GPS-те са по-често аксесоар за кола, ме накара да я пусна тук. Ако има по-подходящ раздел нямам против да се премести.

    Та въпроса ми е какво трябва да се гледа когато се купува подобно устройство. Какви екстри може да има и кои са излишни?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Видео регистратори

    от доста време съм решил да си взема, но все не мога да се наканя...

    най-оригиналните екстри, на които съм попадал, са две камери за различни части на колата и нощни ледове, но най-много ми харесва при надхвърлянето на 4 или 6g как записът става неизтриваем.

    това, което досега ме е спирало, е желанието да взема нещо, което да вади достатъчно добра картина, за явно прекалено високите ми изисквания
    колкото пъти реша да гледам в нета записи от камери, толкова пъти се разубеждавам. за мен номерът на отсрещната кола в движение трябва да се вижда, а на практика номерът на колата пред теб често е нечетим. истината е, че това не е чак толкова важно, защото стане ли нещо сериозно, нужда от номер на записа няма

    иначе не-екстри, колкото щеш (като изключим лошия образ) - работа само на батерия, работа само на карти под клас 6, прехвърляне на компютър само чрез специален софтуер...

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Отговор: Видео регистратори

    В ***** са задължителни - т.е. в тамошните форуми който разбира руски...
    Иначе има с фулл ХД камери и до колкото съм гледал видео в движение се виждат номерата (през деня). Обаче не разбирам защо масово в avi файлове са записите!

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #4

    Отговор: Видео регистратори

    Какъв е проблема с ави файловете?

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #5

    Отговор: Видео регистратори

    Е можеше да има разнообразие малко като например и mkv освен в avi и mov файлове да е кепчъра!

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Отговор: Видео регистратори

    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    Какъв е проблема с ави файловете?
    обема - респективно дължината на записа.... но за по-добра компресия е нужен по мощен чип/процесор, което оскъпява устройството.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313


  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Отговор: Видео регистратори

    от 2 години имам камера в колата и съм си доволен. Преди се чудих какво да правя със заснетите клипчета, но сега съм казал че само и единствено ме интересуват записи касаещи мен.
    2 4" HD 1080p Vehicle Car Camera Video Recorder Rear View Mirror Camcorder DVR | eBay

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. видео кабел 10 м.
    От glowndark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 15-09-11, 19:38
  2. видео
    От yunal във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 05-01-10, 14:22
  3. Видео със Скайп
    От taralion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-08, 22:05
  4. старо видео
    От qni във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 13-03-06, 01:06
  5. Видео обработка
    От zombi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-05, 15:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе