Резултати от 1 до 3 от общо 3

ПРОБЛЕМ С DVI към HDMI образ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    2
    #1

    ПРОБЛЕМ С DVI към HDMI образ

    Здравейте.Имам много гаден проблем.Значи купих си телевизор LCD BEKO 19 за да го ползвам за монитор.ЕСтествено си купих и кабел DVI - > HDMI обаче...Включва компютъра към монитора.засича го всичко точно но образа е меко казано гаден.Цветовете са...някас си все едно на 256 цвята работи.Все едно е избичено на макс остротата..едно нарисувано седи такова абе ужас. Какво ли не човърках все си е така.Накрая си махнах драйверите на видеото и образа стана кристален..обаче без драйвери и филмите ми секът и не става.Пробвах с по стари драйвери лъгах го с RIVA TUNER че картата ми е QUADRO тя е GF8600 GT и все не иска. Купих си и кабел VGA -> VGA с него образа е добър но размазва..предполагам знаете..и при игрите е гадно и не е като HDMI (който е цифров май а другото е аналогово). Та или ще метна телевизора през балкона или аз скачам така че помагайте. ПРедполагам е няква настройка която не знам от каде да оправя.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: ПРОБЛЕМ С DVI към HDMI образ

    Здравей. На каква резолюция трябва да работи БЕКО-то и съответно ти каква му даваш от видеокартата? Както и честотата на опресняване трябва да е 60 Hz

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    2
    #3

    Re: ПРОБЛЕМ С DVI към HDMI образ

    Ами бекото работи оптимално на 1440 х 990 на 60 херца и аз толкова му подавам от видеото..пробвах всички резолюции.Искам да попитам....понеже нямам дистанционно за БЕКО - то може ли там да има някакво копче или настроика от която да се оправят цветовете ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пикселизиране/Пикселизиран образ
    От martez във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-12, 15:12
  2. DVD - скапан образ
    От Evlampio във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 08-09-07, 17:37
  3. лош образ на видеокасетофон
    От Emoo във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-07, 09:43
  4. лош образ към tv-out
    От topche във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 02-08-06, 14:21
  5. Разминаване на звук и образ
    От fori във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 26-10-03, 00:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе