Резултати от 1 до 15 от общо 15

Каква сушилня за дрехи да взема?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    56
    #1

    Каква сушилня за дрехи да взема?

    Някой да препоръча марка и модел сушилня.Няма значение на кой от двата принципа е сушенето,а парите и да са до 600лв.

  2.  
     
  3. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #2

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    Цитат Първоначално публикувано от borko7
    Някой да препоръча марка и модел сушилня.Няма значение на кой от двата принципа е сушенето,а парите и да са до 600лв.
    Ами купи си сушилка за дрехи ...към 15 лева са :-)))
    Ти колко модела мислиш че има за тези пари ......?отиваш в първия магазин и си харесваш някоя щом няма значение на какъв принцип е :-)

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    56
    #3

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    Винаги съм казвал,че като няма какво да кажеш по добре мълчи! Поне тук :http://www.kkelectronics.com/product...5&grupaswe=009 са 13 за под 600лв.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    Ти пък къде скачаш? Какъвто ти е въпроса, такъв му е и отговора. Да беше си пейстнал линка още в първото мнение!

    [size=12pt]Добрият въпрос и лошият въпрос

    Тук ще се опитаме да илюстрираме с примери как да задаваме въпросите интелигентно, като ще сравним един интелигентен и един глупав въпрос.

    Глупаво: Къде мога да намеря плъгин за формата "хикс" за MPlayer?
    Този въпрос съвсем закономерно може да заслужи отговора "RTFM".
    Интелигентно: Здравейте! Използвах Google, за да намеря плъгини за формата "хикс" за MPlayer, обаче не успях да открия полезни връзки. Някой случайно да е успял да намери?
    Този въпрос показва, че човекът вече се потрудил да направи нещо, за да реши проблема си и едва след това се е обърнал за помощ.

    Глупаво: Не мога да компилирам кода на програмата "хикс". Защо кодът се чупи?
    Този въпрос е зададен неправилно и арогантно.
    Интелигентно: Здравейте! Не мога да компилирам програмата "хикс" под ОС Nulix, версия 6.2. Четох FAQ, но никъде не намерих описан подобен проблем, отнасящ се до Nulix 6.2. Изпращам и логфайла със съобщението за грешка при компилацията.
    Мда-а-а-а... Този човек е посочил 1) операционната система, 2) потрудил се е да прочете документацията, където не е намерил описание на този проблем, и 3) изпратил е подробно описание на съобщението за грешка.

    Глупаво: Имам проблем с дъното. Някой ще помогне ли?
    Излишно е да поясняваме, че хората, отговарящи във форумите, не са врачки и не могат да отгатнат по звездите точно какво дъно използвате и какъв в крайна сметка е проблемът.[/size]

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #5

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    Аз пък още от първият му въпрос разбирам, че става въпрос за сушилня(техника), а не за сушилка, защото все пак това е форум за техника, аи човекът споменава цена, която е прекалено висока за дървените сушилки, но не мога да му помогна, защото не съм се занимавал със сушилни.

  7. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #6

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    Аз пък още от първият му въпрос разбирам, че става въпрос за сушилня(техника), а не за сушилка, защото все пак това е форум за техника, аи човекът споменава цена, която е прекалено висока за дървените сушилки, но не мога да му помогна, защото не съм се занимавал със сушилни.

    Stanley благодаря за разяснението ..не се бях сетил че става въпрос за сушилна машина .....ти нормален ли си ..всеки които прочете въпроса ще се сети че става въпрос за сушилна машина а не за сушилка ,но Ско го е унагледил с примери .
    По-разумно беше да даде няколко модела и да му се обяснят предимствата и недостатъците на съответните модели .
    Все едно да питаш препоръчайте ми лек автомобил до 5000лв :-)))


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    56
    #7

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    Не става въпрос някой да сравнява информация от страниците на Техном.,Техноп.,Метро....Това мога и сам като средно интелигентен инженер. Въпросът беше някой да има ЛИЧНИ предпочитания,наблюдения,отзиви и т.н. за определен модел и да го сподели.

  10. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #8

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    ОК твоята крава да е мъжка .... ти като средно интилигентен инженер как мислиш ...за колко време се скапва една сушилня и колко са хората които са сменили по няколко сушилни за да могат да кажат коя е по-добра и коя не е ?
    Всеки си хвали неговата защото не е имал възможност да види как работи другата ...и резултата е ...ВСИЧКИТЕ СА НАПРАВЕНИ ДА СУШАТ !!!

    Моята е ELIN.... никому неизвеста марка ....май е италианска ...работи на принципа на конденза....програматора е механичен,суши само по време, бачка перфектно .... а сега се сетих ....за личните предпочитания питаше ....ами имай примерно най-скъпата сушилня и най-смотаната пералня и резултата ще е като да имаш най-хубавата пералня и най-смотаната сушилна :-))), така ,че кои какво ще каже е малко неопределено :-)))
    Ако наистина си решил да си купуваш помисли за следното:
    1. на какъв принцип ще работи ; ако е на конденз няма значение къде ще я сложиш , ако е с пароотвод ...трябва да има комин ..ама там има и друго че конденза може да се стича по комина и да направи мазало
    2. с електронен или механичен програматор да е
    3 . има ли отложен старт
    4. имали функция за сушене не само по време а и по влажност.
    5. за колко килограма да е
    Марката няма особено голямо значение ....всички имат голяма гаранция, и пак ти казвам много зависи и от пералнята на колко оборота ще изцеди дрехите ..от там зависи колко време ще работи сушилнята.
    Дано да съм ти бил полезен !!!

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #9

    Re: Каква сушилня за дрехи да взема?

    MIELE кондензационен тип.Супер доволен съм.Въпреки ,че бях против желанието на жена ми.Дрехите излизат супер пухкави и меки.Не съм допускал ,че това може да са моите дрехи.Въобще не се мачкат ,но трябва да се извадят веднага след спирането на машината.Тя почва да свирука и досажда

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #10

    Re:Каква сушилня за дрехи да взема?

    Здравейте колеги,
    Знам че темата е стара, но сега се налага закупуването на сушилня.
    Разгледах техномаркет и съм раздвоен тъй като цените започват от под 400 лв за WHIRLPOOL AWZ-2303 и завършват някъде около 2000лв.
    Моето търсене се свежда до два фактора цена под 900 лв или много близко над и кондензационен тип. Не знам дали се предлагат за вграждане, но не е необходимо.
    Мисля да се търси клас В, но ако имате предложения с цени и магазин на закупуване ще е добре.
    В къщи уредите са WHIRLPOOL, закупувани преди 10-12 години и като цяло нямаме оплаквания. Гледах и електролукс и АЕГ, както и четох добри неща за Канди, но дайте съвет с конкретни изпитани модели - важното е да качествени и съответно на разумна цена.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #11

    Re:Каква сушилня за дрехи да взема?

    Колеги, помагайте, че не съм много ориентиран

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    12
    #12

    аз си взех Зануси ...


    Ето модела:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041463

    ... беше на промоция на времето (повече от година, ама не помня точно - може и две да бяха )
    Не знам за по-висок клас, но за мен тази си върши работата чудесно, и е тиха (само ако има метални копчета по дрехите се чуват доста).
    На времето не ми хареса единствено, че е с малко гаранция (2г.), а на Уирпул даваха 3, но се надявам да си работи и занапред все така читаво!
    Имаме малък пакостник вкъщи, дето все иска да отваря вратата и да я блъска , та според мен е хубаво че има копче "заключване за деца".
    Не винаги преценява добре края на сушенето - надписа "остават 10 минути" понякога седи по 30-40мин.
    Не знам какво друго - питайте ...

    Упс - сега видях < 600лв. Мойта през и-нет е 616, но може някъде и по-евтино да я има - сори! и Успех!


  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #13

    Re:Каква сушилня за дрехи да взема?

    Колегата от първия пост е писал до 600лв при мен границата е малко по висока, така че предложението ти е в рамките на бюджет-а.
    Мисля да ги разгледам на живо и след това ще пиша на какво съм се спрял, ако не го напазарувам преждевременно де

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #14

    Сушилня но каква :)

    Здравейте, жената иска сушилня, и понеже тя грам не отбира, пък аз хептен се допитвам до вас, ако някой може да препоръча модел ще е супер. Засега сме се спрели на това чудо http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025994

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #15
    Цитат Първоначално публикувано от DEF Виж публикацията
    ОК твоята крава да е мъжка .... ти като средно интилигентен инженер как мислиш ...за колко време се скапва една сушилня и колко са хората, които са сменили по няколко сушилни, за да могат да кажат коя е по-добра и коя не е ?
    Всеки си хвали неговата, защото не е имал възможност да види как работи другата ...и резултата е ...ВСИЧКИТЕ СА НАПРАВЕНИ ДА СУШАТ !!!

    Моята е ELIN.... никому неизвеста марка ....май е италианска ...работи на принципа на конденза....програматора е механичен,суши само по време, бачка перфектно .... а сега се сетих ....за личните предпочитания питаше ....ами имай примерно най-скъпата сушилня и най-смотаната пералня и резултата ще е като да имаш най-хубавата пералня и най-смотаната сушилна :-))), така ,че кой какво ще каже е малко неопределено :-)))
    Ако наистина си решил да си купуваш, помисли за следното:
    1. на какъв принцип ще работи ; ако е на конденз няма значение къде ще я сложиш , ако е с пароотвод ...трябва да има комин ..ама там има и друго че конденза може да се стича по комина и да направи мазало
    2. с електронен или механичен програматор да е
    3 . има ли отложен старт
    4. има ли функция за сушене не само по време а и по влажност.
    5. за колко килограма да е.
    Марката няма особено голямо значение ....всички имат голяма гаранция, и пак ти казвам много зависи и от пералнята на колко оборота ще изцеди дрехите ..от там зависи колко време ще работи сушилнята.
    Дано да съм ти бил полезен !!!

    Здр. твоята ЕЛИН би ли споделил кой модел е защото имам нужда от упътване.

    Темата видя ли откога е,а поста?
    Задай си въпроса в темата за сушилни т.е тук - https://forum.setcombg.com/%D0%B1%D1...%BD%D0%B5.html
    Този пост е редактиран от avenger; 31-01-15 в 13:22.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Каква флашка да си взема за гледана на филми ?
    От xTrip във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 30-12-13, 00:44
  2. Каква видео карта да си взема за....?
    От demiro във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 09-03-12, 18:23
  3. Каква система да си взема
    От georgebg във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 07-01-07, 18:57
  4. Кажете каква система за домашно кино да си взема - Lg или Samsung
    От bobiboo във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 01-12-06, 00:05
  5. Български производител на дрехи
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 06-12-04, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе