Резултати от 1 до 7 от общо 7

въпрос за lg32lh7000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    18
    #1

    въпрос за lg32lh7000

    Искам да попитам знели някои дали щемога да ползвам външен хард диск на усб за гледане на филми на телевизора,пробвал съм с флашка 2 гб. обаче тя става само за по малки клипове?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:въпрос за lg32lh7000

    Отиди с хард диска в магазина и тествай-предполагам че и на продавачите ще им е интересно какъв ще е резултата-може да ти съдействат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    18
    #3

    Re:въпрос за lg32lh7000

    Ако имам хард аз и вкъщи ще пробвам ама не си заслужава да купувам само за едната проба

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Re:въпрос за lg32lh7000

    В техномаркет имат външен хард диск вързан през USB за SAMSUNG/за реклама/ -помоли ги и да го вържат за кратко към LG-то за да тестваш

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    18
    #5

    Re:въпрос за lg32lh7000

    В техномаркета нещат да пробваме дали става,друго ми е интересно след като изчетох инструкцията на тел. че може да се гледа кодирани цифрови канали като се слага някаква карта,а дали ще стане да се свърже антена на булсатком и да се постави карта и да се гледа без приемника им?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    51
    #6

    Re:въпрос за lg32lh7000

    Прави разлика м/у DVB-C(цифрова кабелна) и DVB-S(цифрова сателитна) тунери. Не може.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #7

    Re:въпрос за lg32lh7000

    Цитат Първоначално публикувано от drrag-citroen
    В техномаркета нещат да пробваме дали става,друго ми е интересно след като изчетох инструкцията на тел. че може да се гледа кодирани цифрови канали като се слага някаква карта,а дали ще стане да се свърже антена на булсатком и да се постави карта и да се гледа без приемника им?
    само ако телевизора има вграден DVB-S2 тунер-такива имат някои телевизори от високият клас-PIONEER

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе