Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Въпрос за телевизор 22 LG 3100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #1

    Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Имам сериозен проблем на телевизор 22 LG 3100 LCD TV!Отзад на телевизора има USB вход но под него пише Service Only и като погледнах във форума трябваше да си сложа версия 3.15 на фърмуеара като старата версия ми беше 3.40.И сложих си я на флашка, инсталирах я, телевизора се рестартира и като се включи остана само на черен екран и дотам!нищо не мога да бутам , нито меню нито комбинации нито нищо!Черен екран и до там!Как бих могъл да го оправя?Исках просто да сложа по-старата версия за да вляза в сервизното меню и да си освободя тази настройка за USB и да мога да си гледам филми от флашката.Моля помогнете!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Цитат Първоначално публикувано от vanio_93
    Имам сериозен проблем на телевизор 22 LG 3100 LCD TV!Отзад на телевизора има USB вход но под него пише Service Only и като погледнах във форума трябваше да си сложа версия 3.15 на фърмуеара като старата версия ми беше 3.40.И сложих си я на флашка, инсталирах я, телевизора се рестартира и като се включи остана само на черен екран и дотам!нищо не мога да бутам , нито меню нито комбинации нито нищо!Черен екран и до там!Как бих могъл да го оправя?Исках просто да сложа по-старата версия за да вляза в сервизното меню и да си освободя тази настройка за USB и да мога да си гледам филми от флашката.Моля помогнете!
    Първо внимателно се чете! Второ-после се пита и накрая според отговора се действа. Нито си чел внимателно, нито си попитал...Ако го беше направил, щеше да разбереш ,че номера с даунлоуда става само за модели 2009година. Твоят е модел 2008 година с друго шаси.
    Сега го занеси във сервиза да го препрограмират.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #3

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Добре ам в кой сервиз да го занеса и колко долу горе пари ще ми вземат за това препрограмиране?

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #4

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Видя ли сега какво направи ? То това ЮСБ не е сложено с учебна цел всеки хлапак да ръга флашка и да префлашва .А сега го занеси в сервиз като си покриеш разноските по ремонта . Не можа ли да си купиш едно НЕО за 50/60 лева с HDMI изход и USB вход и да си ръгаш флашката и да си гледкаш филмчетата .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #5

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Добре във кой сарвиз мога да го занеса да го оправят понеже съм от Горна Оряховица(В. Търново).И колко долу горе пари ще ми вземат!И трето как мога да вляза в сервизното меню и да бутна онези настройки които са описани във форума за отключване на USB плеъра за да мога да си гледам филми от флашката?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #6

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Цитат Първоначално публикувано от vanio_93
    Добре ам в кой сервиз да го занеса и колко долу горе пари ще ми вземат за това препрограмиране?
    Не знам колко ще ти вземат. Доколкото съм чувал препрограмирането на EEPROM чипа май се прави само в София.
    http://www.lg.com/bg/support/repair/...ir-options.jsp
    http://www.lg.com/bg/support/repair/...der-lookup.jsp

    Цитат Първоначално публикувано от vanio_93
    И трето как мога да вляза в сервизното меню и да бутна онези настройки които са описани във форума за отключване на USB плеъра за да мога да си гледам филми от флашката?
    Този модел не може да плейва видео през USB - хардуерно е невъзможно, каквото и да правиш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #7

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    И сега трябва чак в София да ходя за да ми го оправят или пък да им го изпратя!Вече и аз не знам какво да правя!

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #8

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Цитат Първоначално публикувано от vanio_93
    И сега трябва чак в София да ходя за да ми го оправят или пък да им го изпратя!Вече и аз не знам какво да правя!
    Дал съм ти линкове във горният пост. Позвъни на телефоните изписани на сайта-така ще разбереш какво да правиш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #9

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Добре и последен въпрос защо тогава го има този ЮСБ порт като не може да излъже по някакъв начин със сервизното меню и да се използва със флашката ми?

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #10

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Юсб порта е сервизен ,което показва и надписа до него.Което значи неоторизирани лица да не пъхат там каквото и да било.Тоест за теб все едно ,че няма юсб порт.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #11

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Е добре де нали и други хора във форума имат такъв сервизен порт и си го оправят от сервизното меню чрез слагане на така наречения фърмуер версия 3.15

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #12

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Те имат ЮСБ порт ,които си е такъв а не с надпис Service Only.От там идва цялата галимация.Ти пак не четеш както трябва Христослав ти обясни по нагоре ,че твоят модел е по стар и хардуерно е невъзможно да стане.Откажи се.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #13

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Ами аз видях коментари на хора със USB service only но няма значение!

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #14

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    До сега във форума не сам си позвулил да ругая ама съм на ръба (vanio_93) вземи се в ръце и не пиши повече "ЗАЩО" ами чети.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #15

    Re:Въпрос за телевизор 22 LG 3100

    Такааа въпреки сериозните нападка на някои от вас върху мен бих искал да споделя какво стана 1 месец по -късно!Значи на 3-ти март го занесох в техномеркет понеже ми беше в гаранция и им го дадох да го занесат на сервиза като си мълчах постоянно за проблема!Казаха ми че ще го изпратят на 7-ми защото там от трети до четвърти бяха почивни дни и така!Вчера на първи април ми се обадиха от техномаркет в.търново (откъдето си бях купил телевизора) и ми казаха че в сервиза не могат да оправят проблема и че цялата матрица е била съсипана и никой не е разбрал че аз съм бутал нещо по него както и стана!И понеже го няма същи модел в наличност в магазина, ми казаха че мога да си взема каквато си поискам стока само ако е по-скъпа от телевизора койта прецаках ще си доплатя (той струваше 500 лева)!Та днеска си взех 26 LE 3300 lcd led телевизор СЪС USB което чете ВСИЧКО!Той струваше 660 мисля че, а аз платих за него само 160 лева понеже стария ми струваше 500!Ае много здраве!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор между Canon EOS 1100 D и Nikon D 3100
    От tzetzo_ във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 17
    Последно: 07-06-13, 14:03
  2. Отговори: 0
    Последно: 13-07-12, 17:41
  3. Отговори: 1
    Последно: 06-07-12, 16:27
  4. Въпрос за ЛЕД телевизор ?!
    От ispanecaaaa във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 31-03-12, 13:25
  5. Предложете свясна дънна платка за Sempron 3100+(64bit),socket754
    От g_velev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 22-05-06, 13:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе