Резултати от 1 до 13 от общо 13

Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    5
    #1

    Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Здравейте ,
    купих си 2 телевизора LG LD750 единия е 32" и 42" но като натисна "ОК" и в инфото ми пише 50 херца . На единия съм включил Булсатком със SCART а другия е на обикновенна аналогова кабелна. На този който е на Булсатком ми пише , че работи на 50 херца , а другият с кабелната не пише нищо . Като влезна в меню - картина - TruMotion и като променям "високо"-"ниско" и т.н. нищо не се променя .
    Как да активитам тези 200 херца ?
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #2

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Изписаното в информационната лента е честота на опресняване на полученият сигнал. При аналогов сигнал няма инфо за честотата в информационната лента-затова нищо не ти изписва.
    200hz се пускат през менюто- TruMotion.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    5
    #3

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Значи ако правилно съм те разбрал Булсатком излъчват на 50 херца и аз не мога да го променя ?
    Мерси много

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #4

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Цитат Първоначално публикувано от sapunerka
    Значи ако правилно съм те разбрал Булсатком излъчват на 50 херца и аз не мога да го променя ?
    Мерси много
    Изхода на сателитният приемник изкарва PAL сигнал с честота 50Hz презредова развивка. Най общо казано това са 50 презредови кадъра или 25 прогресивни. Tелевизора обработва този сигнал и ти го визуализира с честота 200Hz.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    22
    #5

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Еден мой приятел си купи същия телевизор, но от цифровата телевизия /Бибисикейбъл-Казанлък/ от 96 програми хваща само 79. В магазина казаха, че имал скайп и видео разговори, но не ги намерихме в менюто. Ъпдейтнахме софтуера пак нищо. Някой може ли дакаже има ли скайп и защо хваща малко програми?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    75
    #6

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Цитат Първоначално публикувано от segura
    Еден мой приятел си купи същия телевизор, но от цифровата телевизия /Бибисикейбъл-Казанлък/ от 96 програми хваща само 79. В магазина казаха, че имал скайп и видео разговори, но не ги намерихме в менюто. Ъпдейтнахме софтуера пак нищо. Някой може ли дакаже има ли скайп и защо хваща малко програми?
    Виж си настройките за сканирането дали са правилни.
    Относно скайпа - пълен е със скайп по цялото тяло :d

  8.  
     
  9. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #7

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Цитат Първоначално публикувано от segura
    Еден мой приятел си купи същия телевизор, но от цифровата телевизия /Бибисикейбъл-Казанлък/ от 96 програми хваща само 79. В магазина казаха, че имал скайп и видео разговори, но не ги намерихме в менюто. Ъпдейтнахме софтуера пак нищо. Някой може ли дакаже има ли скайп и защо хваща малко програми?
    Пробвайте сканиране на -- -- и ако пак хваща по-малко програми/пакети проблема е в кабелния оператор , който е проблемен и с други марки телевизори .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    22
    #8

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Като дам държава -- --, не излиза опцията за търсене на цифрова кабелна телевизия. На Финландия е сканиран в момента.Явно става въпрос за некачествен сигнал от кабеларката, ама като им се обадя казват че при тях всичко е наред и с това приключват разговора.

  11. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #9

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Ами би трябвало да ти дава сканиране и на -- --, не знам защо се получава така при теб. Обикновенно при тази позиция се хващат най-много пакети .Наскоро някой тук имаше подобен проблем със сканиране на Финландия на една подобна проблемна кабеларка в София , а на -- -- всичко му излезе. Провери дали правиш всичко правилно , нулирай настройките преди ново сканиране.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    22
    #10

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Телевизора го пресканирах на Швейцария и всичко се хвана. Относно приложенията Net... на всяка държава излизат различни програми. Например във Финландия няма Google Maps, а в Швейцария ги има. Не съм пробвал на другите държави какви програми излизат, защото всяка промяна на държавата води до триене на каналите.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #11

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Skype ще има само при свързването на специална камера към телевизора.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    8
    #12

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    Skype

    В модели 2010 година -*LD650-750 за американският пазар.
    Skype се появява след включване на уеб камерата. Това е флаш-приложение (както Y-тube и pPcasa). Самият файл го няма. Възможно е при свързване на уеб-камерата да си свали обновление, от нета.

    В някои модели 2010 година /LD650 - LD750/е заявена подръжка на видеоразговори по Skype ,при това никаква видеокамера няма към телевизора. Може ли да се използва обикновенна web камера?
    Отговорът е НЕ. Оригиналната камера http://www.lg.com/us/tv-audio-video/...s-AN-VC200.jsp
    Изглежда ,че производителя на видеокамерите при телевизорите Panasonic и LG е един и същ -така че камерите може да са съвместими.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    14
    #13

    Re:Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?

    здравейте,някой може ли да ми каже сравнявал ли е самсунг с 6000 и лг ЛД750 и кой има по-добро качество на картината?лг-то наистина ли е 200херца?благодаря предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да пусна филм от USB на dvd neo s60
    От kocetoMR във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 16-06-12, 12:13
  2. аудио 5.1 на LG LD750 и LG LH5000
    От sapunerka във форум LG телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-11-11, 21:02
  3. Проблем с LG-LD750
    От club_in във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 11-02-11, 15:33
  4. GloBul пусна MMS
    От Zetle във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 11-01-04, 15:37
  5. Как да си пусна Цар
    От Zviara във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 13-10-02, 14:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе