Резултати от 1 до 5 от общо 5

Съвет относно покупка на LG 42LW4500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #1

    Съвет относно покупка на LG 42LW4500

    Здравейте специалисти,решил съм да си купувам LG LW4500.Питането ми е дали утре да го купя от метро (малко по-негоре в коментарите видях че каталога е до 16.11. ) или да изчакам коледните намаления.Днес ходих в ТМ и видях същия модел за 1634 мисля че беше,което ме кара да мисля че колкото и да падне под 1200 едвали ще е т.е риска от голямо набутване си мисля че не е голям ,просто се чудя има ли някакъв проблем че тв е от метро понеже от толкова четене ми остана впечатлението че не всеки предпочита магазина при покупка на техника.Другото което ми направи впечатление е че тв в метро
    е модел LG LW4500/c451 и панела му е лъскав а в ТМ на същия модел панела е по-различен като горната и долна част не са лъскави (голямо обяснение направих но дано да сте ме разбрали)и има ли модел LG LW4500 и друг LG LW4500/c451.Благодаря ви предварително и наистина саита и мненията ви са безценни.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #2

    Re:Съвет относно покупка на LG 42LW4500

    LG LW4500 и аз си мисля, че едва ли по-малко от 1200 ще падне. Впрочем, тази 5-годишна гаранция за LG Cinema 3D ТВ май все още си върви, така че можеш да говориш с представителството в БГ и да ги питаш ако го купиш от Метро дали ще я получиш. Така че рисковете хич не ми се виждат големи.
    Рискът от Метро е, че продават само на фирми и съответно не те ловят разни права за защита на потребителите. (не че досега съм имал проблеми, де)

    451C варианта е даден в серията им хотелски ТВ и спецификациите са оскъдни и е трудно да се прецени от уебсайта им има ли разлики с 4500 и какви са.

    http://www.lg.com/uk/it-products/hot...G-42LW451C.jsp

    Забелязвам, че 451C не фигурира в списъка ТВ, за които се дава тази 5 годишна гаранция.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #3

    Re:Съвет относно покупка на LG 42LW4500

    Благодаря за съвета,днес го купих ТВ от ТП понеже се оказа че в Плевен има само няколко бройки в ТМ 1бр. на цена 1649,Метро 2бр. цена 1294 с два чифта очила и гаранция 2год. а в ТП 2бр. на цена 1349 с 7 чифта гар.5години като единия имаше лек дефект малко беше изкривена пластмасата в долния ляв ъгъл за което ми предложиха отстъпка от само 20лв. и аз съответно отказах та добре че капарирах другия че като се върнах след 2часа и този с дефекта беше купен,така че за сега съм доволен от покупката и дано да няма проблеми за в бъдеще.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4

    Re:Съвет относно покупка на LG 42LW4500

    Цитат Първоначално публикувано от Lance

    451C варианта е даден в серията им хотелски ТВ и спецификациите са оскъдни и е трудно да се прецени от уебсайта им има ли разлики с 4500 и какви са.

    http://www.lg.com/uk/it-products/hot...G-42LW451C.jsp

    Забелязвам, че 451C не фигурира в списъка ТВ, за които се дава тази 5 годишна гаранция.
    Може да превърнеш хотелските модели в потребителски, като влезеш в сервизното меню и изключиш хотелският режим

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    13
    #5

    Re:Съвет относно покупка на LG 42LW4500

    Здравейте. Искам да питам дали могат да се заличат по някакъв начин драскотини по телевизор LG 42LW4500.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за покупка
    От evilvanko във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-14, 08:41
  2. Моля за консултация относно покупка на климатик
    От joro1331 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 17
    Последно: 19-04-13, 08:37
  3. Моля за консултация относно покупка на климатик.
    От Kovachev във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 14
    Последно: 27-11-12, 22:32
  4. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 17:56
  5. Сериозен съвет за покупка на MX ?!
    От toshe(montana) във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 18-07-01, 13:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе