Резултати от 1 до 10 от общо 10

3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    БУргас
    Мнения
    9
    #1

    3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Здравейте имам въпросния тв LG 42LW5590 от преди 4-5 месеца купих го с надежда че ще гледам 3д филми за да не давам постоянно пари за киното :D но така и немога да разбера как да пусна 3д филм, преди да купя тв-то си взех дом. кино но обикновенно а не блу рей защото немислих че ще взимам такъв тв, но както и да е имало начини да подкарам 3д филм но как от къде и защо ровя се из форуми но така и немога да разбера как да го направя и малко взех да съжелявам че дадох толкова пари уж да се наслаждавам на филми а за почти същите пари можех да взема обикновен тв без 3д малко по голям.
    Имам лаптоп Dell Inspiron 1564 ако е от значение ще съм Ви благодарен ако ме посъветвате помогните и т.н. да гледам 3д филмчета
    Благодаря на всички отзовали се

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Повечето half SBS/TB 3D филми не би трябвало да имаш проблем да ги гледаш и с вградения плеър на тв , а и с който и да е софтуерен плеър от компютъра включен в HDMI вход на тв. За 3Д iso си е малко по-голяма играчка и с точно определени плеъри (ТМР 5 ) .

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    БУргас
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Не е ли нужно задължително видео картата да ми е 3д защото изобщо не ги разбирам и незнам за какво става върпос , преди време бях пробвал да кача на една флашка ледена епоха тръгна от флашката директно на тв-то но нямаше звук което беше отвратително

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    За твоя модел трябва да не е с DTS звук , точно анимации има сигурно 10-15 филмчета с дублаж в долби и си вървет перфектно от USB плеъра :rolleyes:. 1564 (моя е такъв) не е ли с Ати 5 серия - само си свали последната версия на Каталист-а и не би трябвало да има проблеми с възпроизвеждането .

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    БУргас
    Мнения
    9
    #5

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    А от кой торент да ги тегля аз току що изтеглих замбезия от аренабг филма е няма 7GB но уви флашката ми е 8гб и опитах да кача филма но не се качва пише недостатъчно място

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #6

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Ако не ти тръгва звука прекарай го филма през някой конвертор за DTS към AC3 (примерно Download MKV2AC3 1.03.03 Free - Converts MKV with DTS to MKV with AC3 Audio - Softpedia или PopCorn MKV AudioConverter 1.87.6 - VideoHelp.com Downloads) и пей сърце - ръчкаш в телевизора и гледаш.
    И вземи си купи някоя по-голяма флашка или твърд диск.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    БУргас
    Мнения
    9
    #7

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Снощи свалих този филм Energy-Torrent :: Детайли за торента "The.Smurfs.3D.2011.BluRay.720p.SBS.x264.DTS-HDChina" преди малко пробвах да го пусна от флашката но ми изписа невалиден фаил тамън се наканих и зарадвах че ще гледам 3д :D

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #8

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    гледай в името да няма DTS.
    Но според мен не това е проблема да не иска да ти пусне видеото поне.

    виж някой с превод на български - то там поне звука не е DTS

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #9

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Писах ти и на лични - точно тоя релийз е с резолюция 2560х720 и няма как да тръгне от вградения плеър .

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    БУргас
    Мнения
    9
    #10

    Отговор: 3д на тв-то проблем LG 42 LW 5590

    Дам Благодаря ти много

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе