LG 50PA5500 50" HD Plasma TV, 600Hz - струва ли си?
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #1
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,326
    #2
    За надежноста може да се поспори...
    Консумацията е с 25-30% по висока спрямо LCD
    Иначе като цена/качество на картината - е много привлекателен.
  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    6,630
    #3
    Емоо, не пускай еднакви теми! Това няма да ти помогне да си намериш правилният телевизор.
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Подобни теми
  1. Защо 60" LG струва толкова малко?!
    От FearMe във форум LG телевизори
    Отговори: 7
  2. Колко струва "фейса"? :)
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
  3. Избор на 42" - 47" LCD/LED/Plasma TV