Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 136 до 144 от общо 144
Like Tree34Одобрявам

TV lg47lm670-прекьсва говора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #136

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    И какво взе и как го взе
    Пълна замяна без доплащане или с доплащане, или ти върнаха парите?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    23
    #137

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Никой не спомена проблема проявява ли се в серията от тази година LA6?
    Dominator одобрява това.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #138

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    И какво взе и как го взе
    Пълна замяна без доплащане или с доплащане, или ти върнаха парите?
    Издадоха ми констативен протокол, който не ме задължаваше да взема пак от същата марка телевизор. Имах правото да избирам, дали да ми дадат телевизор в магазина на същата цена, или да избера по-скъп, но в магазина "Зора" на касата се "пънеха", а като прибавим и факта, че нямаха модела който търся, се насочих към друга магазин. Понеже беше на изплащане, аз сторнирах договора от кредитната компания, плюс бях платил някаква част от парите "кеш". Върнаха ми парите и сторнираха договора. Следователно сключих нов договор в друг магазин в случая Техномаркет и взех друг телевизор на изплащане. Телевизора е Samsung UE-40F6500. Засега съм много доволен от телевизора и като се абстрахирам, че е малко по-малък, но за сметка на това много по-красив и най-важното вади страхотна картина, по-добра от LM620S.

    Поздрави!
    competition одобрява това.

  5. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #139

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Мерси за разяснението филмът е голям явно, а и иска време всичкото това така, че лично аз ще го преглътна и ще си го оставя
    Поздрави!
    Dominator одобрява това.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #140

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Мерси за разяснението филмът е голям явно, а и иска време всичкото това така, че лично аз ще го преглътна и ще си го оставя
    Поздрави!
    За тези като мен, които не могат да се примирят със закупена стока, при това не евтина, си струва усилието на 100%!;-)
    Този пост е редактиран от Dominator; 15-08-13 в 19:47.

  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #141

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Добре моят е 47LM660S, ако се позанимая с КЗП и ЛГ дали ще ми го заменят от Техномаркета с 47LA660s примерно.Предполагам не можеш да ми дадеш отговор и с ходене по мъките ще се разясни ситуацията, но до тук от прочетеното не разбрах дали LA серията го има същия проблем?!Надъха ме да се занимая, но държа ако ми го сменят да е ЛГ отново, но пак казвам никъде не успях да прочета дали съществува проблем със звука и с LA6-та серия?!

    В сряда ще идват за пореден път техниците от МСат и този път ще им изискам констативен протокол, че проблемът е в процесора на телевизора, а не в сигнала, който идва по кабела им. Съмнява ме да ми издадат някакъв документ с обвинението, че проблемът е в телевизора.
    Ще те държа в течение със случващото се

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #142

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Добре моят е 47LM660S, ако се позанимая с КЗП и ЛГ дали ще ми го заменят от Техномаркета с 47LA660s примерно.Предполагам не можеш да ми дадеш отговор и с ходене по мъките ще се разясни ситуацията, но до тук от прочетеното не разбрах дали LA серията го има същия проблем?!Надъха ме да се занимая, но държа ако ми го сменят да е ЛГ отново, но пак казвам никъде не успях да прочета дали съществува проблем със звука и с LA6-та серия?!

    В сряда ще идват за пореден път техниците от МСат и този път ще им изискам констативен протокол, че проблемът е в процесора на телевизора, а не в сигнала, който идва по кабела им. Съмнява ме да ми издадат някакъв документ с обвинението, че проблемът е в телевизора.
    Ще те държа в течение със случващото се
    Желая ти успех, ако подходиш правилно, ще се радваш на нов телевизор, дори различен от LG.
    Иначе няма как техниците да кажат, че уреда е неизправен! Ще напишат, че подавания сигнал е изправен.
    Вариант да провериш е, с уговорката че като вземеш евентуално LA6xx серия да я пробваш и да я върнеш. Аз така щях да процедирам, но ме убедиха да взема Samsung и съм в ПЪТИ по-доволен.;-) Успех още веднъж.
    И телевизора няма да го заменят от магазина, а ще се наложи издаване на констативен протокол от сервиза.
    Приготви се за някъде всичко това да отнеме 2 седмици.

    Поздрави!
    competition одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    18
    #143

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    От мсат ще ти издадат протокол, че сигналаси е наред без проблем, аз тази стъпка я минах вече, сега съм на стъпка 2, телевизора е при техниците и чакам да ме излъжат нещо . Там ще е големия зор,докато ги накарам да ми дадат протокол за връщане/замяна на тв-то.
    Dominator одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #144

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Като гледам какви проблеми има с тунера на тоя телевизор се радвам, че моя го шитнах(47lm660). Аз в началото го ползвах само вързан с компютъра и си гледах филми. Сега имам кабеларка, но пък нямам тв, но пък родителите ми имат 42lm660 при който също има накъсване на звука на някои канали /bTV HD примерно е едната/. Баща ми обаче не му пука и не иска да се занимава със сервизи, а те от LG явно точно на това разчитат - на клиенти на които не им пука, че за почти премиум цена получават недъгав продукт.
    jonov, Dominator и Momchil Vasilev харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе