Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree2Одобрявам

LG LA 6130 Въпрос за 3д?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #16

    Отговор: LG LA 6130 Въпрос за 3д?

    Отдавна не съм ползвал компютъра за плеър , но нямаше ли настройки точно какъв тип субтитри има и как да се изобразяват във възпроизвеждания файл ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #17

    Отговор: LG LA 6130 Въпрос за 3д?

    Може би има да, но оправих проблема със чертите като настроих резолюцията на телевизора на Just Scan и от видео картата Overscan на 0 % така филми с SBS или OU 3д качество вървят отлично без черти или преливане на образа... Но какво се получи - както споменах в началото Блу рей 3д филмите вървяха и те отлично, а сега с тотал медиа 5 или с кибер двд насичат... Просто не мога да си обесня случващото се като се има предвид, че си вървеше отлично. Продължавам да търся отговор?

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #18

    Отговор: LG LA 6130 Въпрос за 3д?

    Нещо с настройките на многоканалното аудио на видео картата да сe e променило?
    Ако ти разпознава ресивъра - трябва да е активна конфигурацията 5.1 /или 7.1/ и декодирането на HD аудиото да е оставено на ресивъра.
    Не четох назад, дали е ставало вече на въпрос, но специално при Blu-ray 3D възпроизвеждане - телевизора трябва да е зададен като основен екран. За .mkv риповете - като при всяко 2D видео, може и да ти е разширен десктопа с ТВ екрана, но при гледане 3D от Blu-ray, дисплея на монитора или респ. на лаптопа, не трябва да е активен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #19

    Отговор: LG LA 6130 Въпрос за 3д?

    Хм ще пробвам с тази конфигурация за 5.1 на аудиото бях я видял но слагах друга настройка... Относно мониторите мисля че Телевизора е зададен като основен екран ще продължавам да опитвам ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе