Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с телевизор Lg 47LA620S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #1

    Проблем с телевизор Lg 47LA620S

    Когато гледам филм през Wifi след известно време филма спира и ми дава че паметта е пълна. И трябва пак да го пусна и той тръгва отначало. Имам и андройд устройство което ползвам на стария телевизор и там филма спира, но поне като го пусна тръгва от там от където е спрял. Може ли да се оправи проблема или по добре да си сложа старото устройство и да не се занимавам с този Смарт. И другото което е искам да попитам това магическо дистанциооно работи ли с този модел телевизор.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Отговор: Проблем с телевизор Lg 47LA620S

    1. За целта използвай кабел.
    2. Може да работи с твоят модел, но след като се активира функцията от сервизното меню, а ти нямаш достъп до него.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Проблем с телевизор Lg 47LA620S

    Благодаря ви. Проблема със филмите ще го реша с кабел. Поне да не си давам парите за това магическо дистанционно като не става ще си взема една безжична мишка

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #4

    Отговор: Проблем с телевизор Lg 47LA620S

    Свързах телевизора с кабел, но проблема си остана. След известно време гледане на онлайн филм спира и ми дава, че паметта е пълна.При отваряне на сайтове няма проблем. Каква памет се пълни нямам представа. Като пусна пак филма започва отначало което е много дразнещо. Утре очаквам така нареченото магическо дистанционно. Дано и то не ме разочарова.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Отговор: Проблем с телевизор Lg 47LA620S

    Цитат Първоначално публикувано от Emil7775 Виж публикацията
    Свързах телевизора с кабел, но проблема си остана. След известно време гледане на онлайн филм спира и ми дава, че паметта е пълна.При отваряне на сайтове няма проблем. Каква памет се пълни нямам представа. Като пусна пак филма започва отначало което е много дразнещо. Утре очаквам така нареченото магическо дистанционно. Дано и то не ме разочарова.
    малък 'жокер - потърси проблема в компютъра.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #6

    Отговор: Проблем с телевизор Lg 47LA620S

    Не знам какъв може да е освен антивирусната програма. Забелязах , че когато аваста започне да се ъбдейтва и тогава спира филма. Поне с магическото дистанционно няма проблем. Работи си перфектно. Ако някой го интересува трябва да е AN-MR400 продава се комплект с адаптер(донгъл) и кабел. Аз го взех от Plesio За 99лв, но за безплатна поръчка трябва да е над 100лв и си взех разклонител със защита за 11лв. И двете са перфектни

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Странен проблем при телевизор NEO
    От bojanm във форум Други телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 17-02-15, 06:36
  2. Проблем с телевизор LG M227WDP-PC
    От dtodorov във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-09-14, 22:20
  3. Проблем с 3D na LG 47LA620S
    От kocetoeh във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-14, 15:02
  4. Проблем с CRT телевизор
    От bokanegra във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 05-06-10, 21:21
  5. Проблем на телевизор JVC
    От Frost във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 06-08-07, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе