Резултати от 1 до 4 от общо 4

Моля помощ- LG42LA 620S и magic remote MR 400?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    1
    #1

    Моля помощ- LG42LA 620S и magic remote MR 400?

    Здравейте,
    закупих си magic remote AN - MR400H от човек който има телевизор което е вървяло с него , но не го е ползвал.
    Проблема е следния - пуска, спира, сменя каналите и др. опции, но не се поява стрелката и бутона ОК не работи, както и менюто.
    Четох в официалния сайт на LG на английски и там имаше подобен проблем и беше отговорено че е нужен адаптер. Но адаптерите които се продават 2 та модела не виждам да поддържат моя модел телевизор. Има ли някакъв шанс да работи дистанционното на 100% или е невъзможно.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #2

    Отговор: Моля помощ- LG42LA 620S и magic remote MR 400?

    И аз имам същия проблем с дистанционното с този ТВ съм http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-L...HD-LED/p/16214
    и дистанционно меджик но като натисна бутон ОК ми изписва Bluetooth трябва да се инициализира и не става, ако може някой да помогне с идея.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #3

    Отговор: Моля помощ- LG42LA 620S и magic remote MR 400?

    Цитат Първоначално публикувано от rosini Виж публикацията
    Здравейте,
    закупих си magic remote AN - MR400H от човек който има телевизор което е вървяло с него , но не го е ползвал.
    Проблема е следния - пуска, спира, сменя каналите и др. опции, но не се поява стрелката и бутона ОК не работи, както и менюто.
    Четох в официалния сайт на LG на английски и там имаше подобен проблем и беше отговорено че е нужен адаптер. Но адаптерите които се продават 2 та модела не виждам да поддържат моя модел телевизор. Има ли някакъв шанс да работи дистанционното на 100% или е невъзможно.
    Върни телевизора към фабрични настройки. След което го изключи. Когато го включиш, пробвай дали ще разпознае коректно магическата пръчка и ако всичко е наред, използвай я за да направиш настройките. Междувременно провери и батериите.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,438
    #4

    Отговор: Моля помощ- LG42LA 620S и magic remote MR 400?

    Цитат Първоначално публикувано от artttty Виж публикацията
    И аз имам същия проблем с дистанционното с този ТВ съм http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-L...HD-LED/p/16214
    и дистанционно меджик но като натисна бутон ОК ми изписва Bluetooth трябва да се инициализира и не става, ако може някой да помогне с идея.
    Блутутът трябва да ти е вграден в телевизора. Нещо не правиш както трябва при свързването - прочети си инструкцията
    LG UF8507 - ULTRA HD LED TV - LG телевизори, с размер на екрана 49" (124 cm), webOS 2.0 операционна система и harman/kardon аудио система
    LG 49UF8507 Support: Намиране на ръководства за потребителя и информация за гаранцията | LG Bulgaria

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?
    От nss180 във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 09-07-18, 05:37
  2. Отговори: 0
    Последно: 07-11-12, 10:42
  3. Купувам LG AN-MR 200 Magic Motion Remote
    От rewri във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-12, 14:40
  4. LG Magic Motion Remote (AN-MR200)
    От palermo1202 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-09-11, 19:41
  5. Remote Desktop малко помощ?
    От adgj във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 10-04-10, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе