Резултати от 1 до 2 от общо 2

LG32LF63 2015 TV - забравен ПИН (PIN) - връщане на начални настройки без пин / hard reset

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    1
    #1

    LG32LF63 2015 TV - забравен ПИН (PIN) - връщане на начални настройки без пин / hard reset

    Здравейте,

    Преди няколко дена закупих LG32LF63 2015 TV, като в началото попита за парола, която явно съм успял да объркам в бързината и сега не помня.
    Интересува ме какъв е начинът за връщане на начални настройки без пин / hard reset или рестартиране на пин... 0325 не работи при мен
    Повторното натискане на MUTE ме изкарва в меню, което не ми върши работа. Въвеждането на определените цифри когато си в това меню (използвано при ъпгрейдната версия) също не работи.

    Наясно съм че съпорт центъра може да помогне, но търся бързо решение и ако някой луд е наясно и съдейства бързо ще е супер.

    Поздрави!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Отговор: LG32LF63 2015 TV - забравен ПИН (PIN) - връщане на начални настройки без пин / hard reset

    Пробва ли с 0000 ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Забравен или недолюбван вече е климатик DAISEKAI V ?
    От Borisova във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 30-10-14, 17:04
  2. Терморегулатор на хладилник реагира само при връщане?
    От Todorov_V във форум Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 04-04-14, 15:23
  3. Странни начални екрани на Win7
    От zloRadi във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-11-13, 18:37
  4. Връщане към предишна версия на софт?
    От stilo72 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 19-03-13, 09:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе