Резултати от 1 до 3 от общо 3
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By operator3

LG 46LB670V - корекция на Smart менюто (Launcher)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    35
    #1

    LG 46LB670V - корекция на Smart менюто (Launcher)

    ТВ е с фирмуер 05.00.55; версията на WebOS не я знам (не е пред мен телевизора)
    ТВ е купен втора ръка и част от инсталираните от предишният собственик приложения са ми излишни; Проблемите са два:
    -не намирам начин да деинсталирам/премахна излишните за мен приложения (като voyo например)
    -не успявам да преподредя иконите в Smart менюто по удобен за мен начин - в help-a на сайта на LG има видеопомагало, на което е показано, че при задържане на мишката върху иконата на определено приложение се появяват знаците < и > отляво и отдясно на въпросната икона и тя се премества с влачене на желаното място, но при мен тези знаци не се появяван и иконата не се поддава на никакви интервенции.
    Ако някой се е сблъскал с тези проблеми и е намерил решение, моля да сподели.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #2

    Отговор: LG 46LB670V - корекция на Smart менюто (Launcher)

    Отваряш Launcher-а с натискане на Home или Smart бутона. Кликаш на най-дясното бяло поле с трите вертикални линии. Появяват иконите на всички инсталирани приложения. С меджика или обикновенното дистанционно селектираш желаната икона. Над нея се появява стрелка нагоре ^.
    - С курсора на меджика кликаш на нея и тогава се появяват допълнителните стрелки < > и х, и иконата може да се мести или от х да се деинсталира приложението, "взривявайки" появилото се птиче с натискане на OK.
    - С обикновенното дистанционно или със стрелките на меджика е по-лесно. Натискаш веднъж стрелката нагоре и можеш да местиш иконата, а при повторно натискане нагоре можеш да деинсталиращ приложението по описания по-горе начин.
    Приложенията, които са инсталирани фабрично, не се премахват.

    hristoslav2 одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    35
    #3

    Отговор: LG 46LB670V - корекция на Smart менюто (Launcher)

    operator3, благодаря за съдействието!
    По указаният от теб начин се получи!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Разочарован съм от менюто на PHILIPS 32PFL4308T/12
    От mar80 във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 05-10-15, 18:05
  2. Отговори: 5
    Последно: 27-12-14, 13:00
  3. Менюто на десния бутон на мишката
    От RISTAKI във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-11-09, 18:21
  4. Как да махна F8 boot менюто на WinXP
    От Suren във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 16-05-03, 16:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе