Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Проблем с LG 42lF652v

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #16

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Значи все още важи - спокойно!
    Имаше миналата година колеги от форума, които се бяха възползвали от тази услуга.
    Със сигурност не работят през почивните дни. В понеделник ще получиш отговор.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    27
    #17

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Свързах се с националния телефон. От там ми регистрираха заявка за ремонт. След това се свързаха с мен хора от сервиза и взеха телевизора.
    Всичко беше коректно с изключение на това, че от сервиза не си спазиха уговорката за часа на посещението с около 3 часа, както и че не можаха да ми кажат колко време ще отнеме ремонта. Те щяли да ми се обадят като са готови.
    Това е за сега. Чакаме ;-)

  4. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #18

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Не оставяйте заблудени, че в сервиза работят фокусници. Няма как да ти кажат какво му е при положение, че машината не е отворена и тествана в сервиза. Обслужването на LG и бързината на сервиза са на ниво! Не намирам некоректност в действията им.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    27
    #19

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Не се заблуждавам. И съм напълно на ясно, че неможе да се каже за същността на проблема без да е отворен и тестуван.
    Не коректно е неспазването на уговорен час, с закъснение от 3 часа.


  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #20

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Не е коректно спрямо теб, но причината за тяхното закъснение едва ли е била седянка в кварталната кръчма. Не си единствения клиент за деня, вероятно са се забавили покрай хамалогията с другите преди теб. В такъв случай, единствения пропуск за мен е липсата на уведомяване от страна на сервиза към чакащия клиент. С малко повече фийдбак от патили клиенти, би следвало в течение на времето услугата да се подобри.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    27
    #21

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Най- вероятно не съм единствения клиент. Но това да пропуснеш уговорена среща с 3 часа и да не се обадиш, не е нормално. Оправдания за това винаги могат да се намерят – кварталната кръчма и хамалогията, посочени от теб.
    Всичко се случва, но за мен е нормално да се обадиш и да кажеш каква е ситуацията, а не от централата им изобщо да не могат да се свържат с техниците си, за да обяснят за закъснението и колко още да ги чакам.


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    27
    #22

    Отговор: Проблем с LG 42lF652v

    Върнаха телевизора от ремонт. За сега всичко е наред. Според техника, който го донесе са сменили дисплея, каквото и да означава това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 42lf652v въпроси :)
    От rusnakaa във форум LG телевизори
    Отговори: 42
    Последно: 21-12-16, 17:01
  2. Въпрос за ръчни настройки на LG 42LF652V
    От wulfgar във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 03-03-16, 22:52
  3. Мнения за LG 42LF652V?
    От atanasov70 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-01-16, 14:58
  4. LG 42LF652V и YOUTUBE
    От petkok във форум LG телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-01-16, 02:13
  5. Отговори: 6
    Последно: 28-12-15, 13:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе