Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34

Много моля съвети за LG 32LF650V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #1

    Много моля съвети за LG 32LF650V

    Колеги,какво мислите за този телевизор,намерих го под 700 лв,характеристиките които чета ме задоволяват,но никъде не виждам 3Д то активно ли е,пасивно ли е,с какви очила се ползва,има ли такива в комплекта.Също така чета че е с магик дистанционно,но не знам с такова ли е в комплекта.Ще се гледа от деца от около 2 метра,и ми се иска да е реални 100 хц ,такъв ли е панела ?
    Благодаря предварително,мисля да го взема другата седмица.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #2

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    3D е пасивно. В комплекта би трябвало да има поне 2 бр. очила. Продават се за по 10 лева на бройка.
    Поддържа меджик, но за наличието му в комплекта трябва да провериш на място. В миналогодишните LG 2014 отсъстваше при този клас ТВ. Може да бъде заменен в някаква степен от безжична мишка.
    Телевизора е с реални 100Hz. (LC320DUH-MGP1 FHD 32INCH 1920X1080 300CD COLOR 68% 16/9 1200:1 120Hz Inverter N LED 3D(FPR) W/O T-con, 28.3W/20.1W/8.2W, 8Bit, 10000K, 178/178, GTG 6ms, EPI, Carbon Titan(C/T) LG Display Co., Ltd.)

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #3

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Благодаря за информацията.По всичко личи че другата седмица ще зарадвам децата с него.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #4

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Здравейте.
    Преди час пуснах в нас телевизора.първо да кажа че не е в комплект с магическото им дистанционно,с нормално е.Еърмауса ми работи,само дето клавиатурата например при писане в ЮТуб цифрите си пишат,буквите-не...странна работа,честно казано.Беден откъм настройки,като за 1-во впечатление,ОС смешен бих казал,с 4-5 приложения,ако не може да се надгражда-все едно го няма.3Д-то бива,само дето при конвертиране от Виваком приемник,повечето програми не пасват предварителните 3Д настройки,и не става за конвертиране.Инак очила от 3 Д киното в мола са перфектни за гледане От флашка 3Д-перфектно,както и супер субтитри.Доста добър звук извади тази кутия,един плюс е добрия еквалайзер.Настройки за 100 херца не видях ясни,само някакво меню с калпав БГ превод,което определено не ме ориентира.Ами в общи линии ми е ясно че за 690 лв няма да е някакво чудо на техниката,ама и с нищо не впечатлява.Другия месец му забивам един смарт тв бох с андроид,и забравям за сакатата им ОС.
    Дано съм помогнал на някого с тоя коментар.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #5

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Така си и мислех, че няма в комплекта Меджик. Все пак LF650V е от средния сегмент на Full HD телевизорите за 2015 г., а доколкото виждам от LG не наблягат на него. Дори е единствения FHD модел с 3D. Меджик може да се намери за около 30-40€.
    Проблема при писането в Youtube е в апликейшъна.
    Би трябвало да има и разширени настройки (трите точки най-долу в бързото меню). Миналогодишният превод на български беше читав, за тази не зная.
    Повече приложения се инсталират от апликейшъна LG Store, освен ако имат различна политика за всеки модел и някъде да са орязани. В LG Store за моделите 2014 са над стотина приложения, като съм далеч от мисълта, че са стойностни всичките.
    Отделно включване и изключване на 100Hz няма, но ако се включи в настройките Trumotion на ръчен режим, ще се видят двата плъзгача De-judder и De-blur.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    6
    #6

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    И аз се сдобих със същия телевизор,много ми харесва ,вади неочаквано добър звук.Да не отварям нова тема реших да пиша тук.При отваряне на уеб браузера ми съобщава: Вашата версия на google chrome e остаряла".Как мога да обнова браузера?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #7

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Сега пуснах моя ,и не ми излиза никакво съобщение,като съм убеден че не съм го актуализирал .Дори не знаех че е хром,никъде не видях що за браузър е,но работи доста бързо.

  10. xam
    xam е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    31
    #8

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    От флашка 3Д-перфектно,както и супер субтитри...
    tanatos с какви субтитри си го подкарал 3Д от флашка и са супер, динамични?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #9

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    След около 10 3Д филма теглени от нета с техните си субтитри.Само на единия не ми хареса едрината ,та от менюто за субтитрите си я промених.Оттам гледах имаше и настройки на цвета.Изтеглих и програма за 3Д субтитри,но не ми е оставало време да пробвам засега.Инак в един руски форум казват че ставали супер.

  12. xam
    xam е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    31
    #10

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Явно говориш за статични - srt, за динамичните - idx+sub не съм чувал някой да ги е пуснал с плеъра на телевизора - поне LG.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #11

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    webOS - телевизоры
    Погледни тук,мисля че руснаците имат какво да кажат...отново

  14.  
     
  15. xam
    xam е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    31
    #12

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Сайта съм го прехвърлил няколко пъти - от там съм постнал настройките в темата за калибрация на LF652V. Ако постнеш линк ще се информирам допълнително

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #13

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Засега няма ТВ плеър, който директно да разпознава 3D субтитри (IDX/SUB, PGS, ASS).
    Ако освен 3D субтитрите човек забрави в папката и *.SRT би се объркал, че телевизорът чете 3D субтитри. Виждал съм по форуми и такива съвети.
    Решението е DLNA сървър, който ги добавя след транскодиране към филма или външен мултимедиен плеър.

  17. xam
    xam е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    31
    #14

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Точно. Но LF652V чете ass. Току що конвертирах srt в ass през този сайт и си вървят спокойно през DLNA сървъра на LG макар и статични, т.е. не се шматкат по екрана като динамичните

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #15

    Отговор: Много моля съвети за LG 32LF650V

    Да, LG 2014 също ги четат, пише го и в ръководството, но не като 3D.
    Преди също пробвах с програма да конвертирам до ASS, но без резултат.
    В спойлера са настройките в посочения от теб сайт. Умишлено промених вида на шрифта, размера му и дълбочината на субтитрите.
     
    Това излиза на телевизора при изключено и включено 3D и няма нищо общо с 3D субтитри.
     


    Ако новите ТВ 2015/16 или webOS2/3 разпознават 3D ASS субтитри, това ще е голям прогрес.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 11-01-15, 11:55
  2. Отговори: 1
    Последно: 28-05-14, 18:42
  3. SRK / SRC 20 ZGX-S и Daikin FTXS25J моля съвети
    От sbalbb във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 35
    Последно: 20-12-12, 16:24
  4. Много евтин vs. много скъп - моля за мнение
    От totopz във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 31
    Последно: 08-11-08, 19:42
  5. Много моля, помощ за записвачка! Session fixation.
    От Thorin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 08-05-04, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе