Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за телевизор 49UF852V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1

    Въпрос за телевизор 49UF852V

    Здравейте, искам да закача въпросния телевизор - 49UF852V на стената със следната стойка - Стенна стойка за TV A+ SP44T, ако може да ми помогете че несъм наясно на телевизора има пластмасов капак от долната страна, който е с около 1,5 см по издаден от другата част на телевизора и за който е хваната обикновената стойка за шкаф, при монтаж на стената дали се маха или не.И още само инфомативно, то предполгам е въпрос на избор но за спалнята на каква височина от земята е хубаво да се монтира телевизора .Благодаря предварително.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Pecataaaa; 22-04-17 в 14:38.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Отговор: Въпрос за телевизор 49UF852V

    Принципно , ако стойката е качествена, има и инструкции за монтаж . Иначе на височината на очите при седнало положение .Нищо не се маха от тв , само неговата стойка .

    - - - - - - - - - -

    Стойката има нагласяване по височина ,Прецени къде да поставиш самия тв .Няма нищо трудно , но ако я хващаш директно за стената , подбери си правилните дюбели или анкерни болтове , че да няма изненада . Има и химически дюбели , избор има .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #3

    Отговор: Въпрос за телевизор 49UF852V

    Моя 49UF8507 нали претърпя леко ремонтче наскоро( смяна на дънна платка ) та имах време да го разгледам детайлно отзад..Капака мисля че не е пластмасов а от някаква тънка ламарина.В средата са направени четрите дупки за стойка на стена и ми се видяха доста надеждни..Стойката се маха доста лесно..Както каза civica при монтажа със стойката за стена махаш само стойката на тв(два болта от ляво и два от дясно)При правилен монтаж гледай при седнало положение както каза civica да ти е на нивото на очите щото иначе при гледане на 3D съм забелязал че динамичните субтитри се виждат леко двойни.В къщи дивана ми е малко по висок от нивото на тв и съм забелязал че се получава леко двойно замазване при гледане с динамични суб което си е дразнещо.
    Този пост е редактиран от bobkatagaz; 23-04-17 в 15:39.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #4

    Отговор: Въпрос за телевизор 49UF852V

    Благодаря за помоща.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Телевизор 32''
    От dbitzepsa във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-01-13, 15:14
  2. Въпрос за 3D телевизор.
    От coondex във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 02-01-13, 16:19
  3. Въпрос за ЛЕД телевизор ?!
    От ispanecaaaa във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 31-03-12, 13:25
  4. Въпрос за телевизор Daewoo
    От cven във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 01-06-08, 17:53
  5. Въпрос за телевизор JVC-29"
    От VASILISTO във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 12-11-06, 16:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе