Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17
Like Tree3Одобрявам

Мнение за LG 32LJ610V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #1

    Мнение за LG 32LJ610V

    Трябва ми малък телевизор за спалнята и съм се спрял на този модел LG 32LJ610V.Какво ви е мнението за него?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Трудно ще намериш собственик, който да ти отговори - моделът се продава едва от няколко месеца.

    Бюджетен модел подходящ за детска, спалня, кухня
    LJ610V - 50/60Hz, Full HD, WebOS 3.5
    bobkatagaz одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Купих го.Доволен съм за сега.
    hristoslav2 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Честито и дълго да му се радваш
    Чакаме след седмица да напишеш подробни впечатления за работата му.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #5

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Мерси.На първо четене мога да кажа,че всичко си работи супер.Картината е перфектна дори и със скапана кабелна.Филмите от флашка си тръгват добре и няма проблеми със субтитрите.Друго не знам какво да кажа.Ако има конкретни въпроси .......

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    1
    #6

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Здравей. Аз също съм му хвърлил око, и съм живо заинтересован от всичко което можеш да кажеш
    Колко е пъргав?
    За предходния модел, 32LH604V (от миналата година, с webOS 3.0) имаше доста коментари че е лагав, че отнема доста време да превключиш от канал на канал, да извикаш програмата (EPG/Guide), да се появи системното меню и т.н.
    Върза ли го с интернет? Пробва ли смарт функциите? Как е картината в затъмнена стая?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #7

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Нямам голяма база за сравнение,но не ми е направило впечатление да е лагав.Може би има леко замисляне ,но не е нищо фрапиращо.Превключването между каналите си е напълно нормално.Вързах го с интернет и няма проблеми с това.Веднага ми излезе,че има ъпдеит на софтуера.Направих го без проблем.Картината е доста добра според мен особено ако има и добър източник.Като цяло съм доволен.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    9
    #8

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Здравейте. Закупих въпросния телевизор за спалня преди няколко дни. Първо да кажа че съм фен на Сони и бях тръгнал за Сони 32WE6xx но се ядосах на малко наглото им ценообразуване на моделите 2017. Не може за един и същи телевизор да искаш 200лв отгоре само щот бил 2017. Имам предвид 32WD600 и 32WE610. Почват да прекаляват.Както и да е. Относно LG32LJ610 смятам,че за парите си е доста добър телевизор . Картината е добра, но според мен не успява да достигне нивото на Sony (имам 43WB828 oот 2014 и 32WD600 от 2016 и направих подробни сравнения). Определено превъзхожда Сони 32WD600 по отношение на звука и смарт възможностите . Има много добро приложение за управление от смартфон което силно препоръчвам . Свързването с интернет е бързо и лесно. Леко дразни замислянето при извикване на EPG но се свиква . Браузъра е отворен и дори гледах филм но поради недостатъчно памет прекъсва към средата и се налага да рестарираш браузъра и скролнеш до мястото където е прекъснал. После няма проблеми. Има един недостатък който забелязах само 1 час след като го бях пуснал . Не знам каква му е матрицата но този телевизор си е предразположен към image retention . Бързо се оправи но трябва да се има предвид ако ще се ползва дълго време на канали или приложения където има статични картини.
    Като цяло е добър бюджетен телевизор идеален за малка стая.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    6
    #9

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Здравейте, в търсене съм на 32" телевизор за кухнята. Поинформирах се из темите ви във форума и в крайна сметка избора се сведе до LG 32LJ610v (цената в момента в Техм@рт от 650 е добра), след като не намирам за съжаление останали бройки от Panasonic TX-32DS600E.

    Каквото и да си говорим, мисля 800 лв. не са оправдани за 32" , така че 2те Сонита и 5500 серията на Самсунг отпадат.

    Наистина е жалко, колко лимитиран в избора е човек при малките екрани.

    Искам да помоля обаче, да ми предоставите някой друг тест файл, за да мога да кача на флашката и да го тествам ТВто с различните цветове за изгорели пиксели или други дефекти.

    Благодарности предварително.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #10

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    LG 32LJ610v - вземай го, идеален е за кухня

    Panasonic TX-32DS600E - има 4 мострени бройки
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/16612
    ruuni9 одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #11

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Мисля,че може би има някакъв проблем с въпросния телевизор.Няколко пъти след като не е пускан 1 ден примерно,след като го пусна няма канали.Дали е проблем това или ......?Пуснал съм му обикновена кабеларка която даже и не плащам.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #12

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Първо провери, дали в същото време има сигнал от кабелната. С друг телевизор у дома...
    Спирал ли е тока, през времето в което не си го ползвал?
    Второ, виж в менюто за автоматично сканиране за нови канали-за кога е настроено да опреснява списъка с канали.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #13

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Направи ми го няколко пъти за 1 седмица.Показва,че няма сигнал.По някое време тръгва.За тока нямам представа.Малко странно ми се стори.До сега никога не ми се е случвало с друг телевизор.Телевизора не е при мен сега за да пробвам с друг дали има сигнал.В чужбина съм.По принцип като отсъствам от Бг. го изключвам от захранването и кабелната.

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    6
    #14

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Някой пробвал ли се е да вързва телефон или лаптоп с телевизора, ако въобще това се поддържа?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    10
    #15

    Отговор: Мнение за LG 32LJ610V

    Възможно е разбира се.Какво и как по точно искаш да вържеш?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за TV
    От topcho във форум Sharp телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-15, 15:43
  2. ТВ - мнение
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-12, 14:54
  3. Мнение за ТВ
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 02-12-11, 20:32
  4. Мнение за ТВ
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 30-11-11, 17:04
  5. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе