Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Свързване на ресивър Marantz 5007 с LG 55UJ701V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #16

    Отговор: Свързване на ресивър Marantz 5007 с LG 55UJ701V

    Цитат Първоначално публикувано от ilia_60 Виж публикацията
    Отговарям подред: Да започна от там ,че компютъра свързан директно към телевизора няма проблем.Аз нямам друг монитор и си ползвам телевизора. Каквато и резолюция да сменям си има образ.Щом пусна сигнала през ресивъра се губи образа.Явно телевизора не прочита сигнала от ресивъра.Изключил съм HDMI ULTRA HD Deep Colour на входовете.Пуснах възвратен звук по оптика от телевизора към ресивъра,но звука си е обикновено стерео. Не разбрах как да го направя през "HDMI ARC и си има всичко: DTS, Dolby, Dolby II".Видеокартата е nvidia GeForce GTX 650 2G и не подържа 4к,но аз не му и подавам 4к Ако го направя с EasyShare звука пак ще си остане само стерео.Вчера пробвах различни варианти на последователно включване на компонентите.Първо ресивъра ,после компа и накрая телевизора.Всякак ги пробвах ама без успех
    Здравей.Компютър към тв с ХДМИ кабел и тв към ресивър с ХДМИ кабел. на тв на някой от входовеите пишеHDMI ARC.

  2.  
     
  3. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #17

    Отговор: Свързване на ресивър Marantz 5007 с LG 55UJ701V

    HDMI ARC е втория вход отстрани.
    А това са настройките на телевизора. Еро и едно примерно видео как сменя автоматично звукът.
    Видео
    Този пост е редактиран от petiopetrow87; 16-08-18 в 09:59.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #18

    Отговор: Свързване на ресивър Marantz 5007 с LG 55UJ701V

    Първо върни фабричните настройки на ТВ и ресийвера за всеки случай. За ARC освен, че трябва HDMI кабела да е свързан и на 2те места към обозначения порт то мисля и CEC трябваше да е вкл.. Прочети си добре книжката за ТВ и ресийвер.
    Щом пускаш 1080 да не би това да е тънкия момент. От ресийвера ъпскейлинг трябва да имаш. Я опитай с вкл./изкл. дали ще се промени нещо.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    19
    #19

    Отговор: Свързване на ресивър Marantz 5007 с LG 55UJ701V

    Готово,оправих се Свързах компютъра към телевизора и от там както е описал petiopetrow87 през HDMI ARC към ресивъра .Благодаря на всички които се включиха със съвети да помагат.Снимките много ми помогнаха

  6. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #20

    Отговор: Свързване на ресивър Marantz 5007 с LG 55UJ701V

    Чудесно. Няма как да не стане. Ами приятно гледане. И поздравления за аудио системата супер е.

    Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Ресивър Marantz SR5007 7.2 канален
    От Julian Yordanov във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 07-12-13, 20:48
  2. Продавам ресивър Marantz SR4320
    От danneyTEAM във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 28-02-12, 14:20
  3. Свързване на ресивър чрез оптичен кабел
    От dimlubnik във форум Аудиотехника
    Отговори: 7
    Последно: 26-06-11, 21:46
  4. Свързване на PC с ресивър?
    От jororo1 във форум Аудиотехника
    Отговори: 16
    Последно: 23-06-11, 14:34
  5. Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI
    От LexHammer във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 03-01-11, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе