Резултати от 1 до 6 от общо 6

Дразнещи проблеми с 43UJ701V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    20
    #1

    Дразнещи проблеми с 43UJ701V

    Колеги, имам два дразнещи проблема с горепосочения телевизор :

    1. Имам около 470 канала от доставчика, които Sony 49Xe700 хваща без проблем през цифров тунер с коаксиален кабел, докато LG-то хваща до 390-ти канал и повече не може. Някаква идея или проблеми с DVB-C тунери на LG?

    2. При гледане на Youtube app-a, а от инфото в LG форумите и в други приложения, понякога ми излиза съобщение "This app will now restart to free up more memory" и се рестартира приложението.

    Много им е бърз ОС-а, но тези бъгове започват да ме дразнят и скоро ще замине към ОЛХ за сметка на някое Сони. Благодаря ви предварително за помощта !

  2.  
     
  3. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #2

    Отговор: Дразнещи проблеми с 43UJ701V

    Аз съм със същия телевизор и този проблем с рамта го имам когато отворя много табове в Интернет но в YouTube не, а за телевизията имам само 200 канала и не мога да намеря информация колко може да запамети. Най вероятно това му е максималният капацитет.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #3

    Отговор: Дразнещи проблеми с 43UJ701V

    Едва ли му е макс капацитет това - пробвал ли си ръчно сканиране на липсващите честоти?
    Вероятно някой сдал багажа сплитер ти реже част от обхвата. Пробвал ли си и да им размениш местата (на тв) и да сканираш?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #4

    Отговор: Дразнещи проблеми с 43UJ701V

    celeronhater
    За ограниченият брой приемани програми - прегледай си домашната мрежа на кабелната...някъде има лош връзка. Направи това, което ти е написал Светльо с размяната за тест.
    Направи му ъпдейт.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    20
    #5

    Отговор: Дразнещи проблеми с 43UJ701V

    Ще ги разменя и утре пускам ъпдейт пък да видим. А за Youtube app-a се получава особено при по-дълги клипове, което е изключително тъпо и го прави малко безполезен като смарт. Иначе пусках няколко пъти Manual Scan на всички честоти и всеки път след 390-ти канал не намира нищо. Не че ми е голям зор за останалите, просто там имам 1-2 канала, които стават - HBO 2 и т.н. Иначе ако имах загуби по трасето вкъщи нямаше ли да изпитвам и смущения в сигнала на намерените канали ? Гледам дори 4К телевизии без проблем.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #6

    Отговор: Дразнещи проблеми с 43UJ701V

    Цитат Първоначално публикувано от celeronhater Виж публикацията
    ...но тези бъгове започват да ме дразнят и скоро ще замине към ОЛХ за сметка на някое Сони....
    Вече си намерил решение. Не е нужно да продължаваш с мъките да накараш телевизора да работи по-добре, явно той толкова си може.
    Каквото и да избереш, гледай да е с АндроидТВ. (Съвсем неангажиращо, и въпреки критиките, ти предлагам да погледнеш и Philips)

    Успех!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с матрицата на LG 43UJ701V !!!
    От hristo69 във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 24-01-18, 17:49
  2. Отговори: 18
    Последно: 06-04-14, 15:51
  3. Отговори: 5
    Последно: 31-07-12, 16:45
  4. Проблеми с Serious Sam
    От ves_es във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 01-12-08, 18:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе