Резултати от 1 до 14 от общо 14
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By EcKo

LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    18
    #1

    LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Спрях се на въпросния модел , но не намерих тук коментирана въпросната серия , плюсове минуси или алтернативни марки.
    Спрях се на модела , защото досега позлвам LA-641 и съм много доволен , ползва се основно за телевизия (DVB-C) и гледане на филми по лан (DLNA) ,ползвам за някои канали приложението SipTV което върви на WEB OS
    За новите Самсунг разбрах ,че има проблеми с кодека за DTS аудио и може да не тръгне през ARC към ресивера (незнам колко е вярно това ,но и в магазина така ми казаха) , та затова ми отпадна като вариант.
    Бюджета ми е 800-900лв , размер 43 инча.
    Благодаря ви предварително!
    Този пост е редактиран от sharky; 29-10-18 в 12:11.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #2

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Ето ти едно ревю на модела- само че 55" вариант
    https://www.homecinemamagazine.nl/20...tra-hd-lcd-tv/

    превод
    https://translate.google.bg/translat...%2F&edit-text=

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    18
    #3

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Благодаря ти , като цяло виждам ,че яркостта му не е ок и ъгъла , но ъгъла при мен не е фатален , друго за 850 лв с поддръжка на всички аудио и видео неща май не виждам ...за съжаление
    И виждам че се води RGBW което пак не било много добре .........

    - - - - - - - - - -

    Samsung UE43NU7092UXXH - този модел има ли инфо поддържа ли DTS , че също влиза в бюджета ми .....

    Този пост е редактиран от sharky; 29-10-18 в 16:02.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #4

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    И аз съм харесал същото LG. Среден клас + Magic remote дистанционно. Гледам, че за тия пари (850лв) в момента май няма нищо по-добро. Обаче аз не съм критерий, защото ще ми е първи смарт ТВ. Ще се радвам на мнения и препоръки. Бюджет - 1000 лв. (Жената не дава повече).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    18
    #5

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Цитат Първоначално публикувано от diverpro Виж публикацията
    И аз съм харесал същото LG. Среден клас + Magic remote дистанционно. Гледам, че за тия пари (850лв) в момента май няма нищо по-добро. Обаче аз не съм критерий, защото ще ми е първи смарт ТВ. Ще се радвам на мнения и препоръки. Бюджет - 1000 лв. (Жената не дава повече).
    Да ти кажа за тези пари с дистанционно с еър маус което за мен е голям +, друго не намерих читаво , гледах и Самсунг с много хубава картина ,на по-висока цена ..бих го платил ,но както вече разбрах ,че моделите 2018 не поддържат DTS което на мен ми е фактор ,защото няма да ми пуска ауидото към ресивера като хората.
    Тук не писаха много хора да кажат други алтернативи , но със старото ми LG пак с WEB os ,върви 90% от медията която пускам през DLNA и съм много доволен , така че засега мисля че това е моят модел...... вече кое колко е качествено и тн ..... каквото сабя покаже ... лошото е че на тая цена е само онлайн ама по-добре защото не махаш лепенки и пазиш всичко и до 14 дена може да се върне. Модела го няма по маркетите , има долните модели без такова дистанционно за към 950 лв за мен не оферта , даже мисля дане чакам след 20 дена черния петък ами направо тея днида го вземам и това е.
    Ти ако си гледал нещо друго и имаш идеи можеш да споделиш

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    2
    #6

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Здравейте ,
    и на мен ми предстои покупка на смарт ТВ и съм се насочил към следния модел : 43UK6200PL. Може ли по-разбиращите да изразят мение дали си заслужава.

    Благодаря!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    18
    #7

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Цитат Първоначално публикувано от borislavgg Виж публикацията
    Здравейте ,
    и на мен ми предстои покупка на смарт ТВ и съм се насочил към следния модел : 43UK6200PL. Може ли по-разбиращите да изразят мение дали си заслужава.

    Благодаря!
    Ако го вземеш на 500 лв от Емаг където си го гледал , става .... но очаквам поредния медиен трик както всяка година и определени неща директно да пише ,че е изчерпано .... и все пак дано успееш!
    Иначе 6750 или 6950 - втория има меджик ремоте

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #8

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    6950 в момената е на 839лв. в Техмарт. Аз отнесох един, мисля че си струва.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    18
    #9

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Цитат Първоначално публикувано от premier Виж публикацията
    6950 в момената е на 839лв. в Техмарт. Аз отнесох един, мисля че си струва.
    Добра цена е , телевизора ще ти хареса и от там си имаш 5 години гаранция ... така че чакам отзиви като го вземеш

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    1
    #10

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    По-далече от този телевизор и LG. Прехвалени боклуци. Взех го от Техмарт и вече 2ра седмица е на ремонт. Не можа да изкара и 2 седмици. В единия ъгъл се появи светла точка, после целия долен десен ъгъл се освети и в части цялата дясна страна на дисплея. Дефекта се вижда на тъмно или слаба светлина на черен фон. Не знам на какво се дължи дефекта, сякаш се е отлепило нещо в матрицата. Полска сглобка.
    iveto и sony 1 харесват това.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    3
    #11

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Телевизора е намален в момента на 740 лв. заслужава ли си парите?

    https://techmart.bg/product/product/...ory/542/lang/1

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    46
    #12

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Вчера си поръчах 50" модел LG 50UK6950PLB за 790 лв на изплащане за 10 месеца без оскъпяване (имаше 10% ваучер отстъпка на LG телевизори), спрях се на този модел заради VA матрицата която има по добър контраст от IPS.
    Някой случайно да е взимал модел на LG от емаг, дали ще може да се регистрира за удължаване на гаранцията до 5 години нищо, че сайта на Емаг не присъства тук

  16. Junior Member Аватара на bass reflex
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    112
    #13

    Отговор: LG 43UK6950PLB - помощ,мнения,алтернативи - БЛАГОДАРЯ ВИ!

    Цитат Първоначално публикувано от 1886Fan Виж публикацията
    Вчера си поръчах 50" модел LG 50UK6950PLB за 790 лв на изплащане за 10 месеца без оскъпяване (имаше 10% ваучер отстъпка на LG телевизори), спрях се на този модел заради VA матрицата която има по добър контраст от IPS.
    Някой случайно да е взимал модел на LG от емаг, дали ще може да се регистрира за удължаване на гаранцията до 5 години нищо, че сайта на Емаг не присъства тук
    Може само от посочените в сайта на LG магазини - физически или Интернет... Аз си взех моят преди година от Технополис... По Интернет и е с 5 години гаранция...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    46
    #14
    Някой знае ли дали за LG Web Os 4.0 е налично приложението на Bulsatcom Fusion app ?
    П.С. - не е налично въпросното приложение, вчера ми доставиха LG 50UK6950PLB нали модела е с VA матрица, сравнен с 49UK7550MLA който е с IPS матрица, последния има по-добър контраст и цветовете изглеждат по наситени. Не би ли трябвало VA матрицата да е с по-добър контраст и по наситени цветове ?
    Този пост е редактиран от 1886Fan; 03-07-19 в 20:12.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Алтернативи на електроенергията
    От Lupus във форум Електрическо отопление
    Отговори: 131
    Последно: 29-12-18, 12:05
  2. Алтернативи за стационарна телефония
    От Araiz във форум Поддръжка
    Отговори: 20
    Последно: 21-02-12, 16:16
  3. Моля за мнения за фотоапарат OLYMPUS SP-800UZ. Благодаря
    От puxasm във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 27-06-11, 22:30
  4. Помощ за избор на климатик - Благодаря Ви предварително
    От nikopanov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 13-05-11, 14:03
  5. Алтернативи на Panasonic CS/CU-PE12DKE
    От CP във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 04-11-05, 17:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе