Резултати от 1 до 3 от общо 3

LG CX Real Cinema - on

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    83
    #1

    LG CX Real Cinema - on

    Здравейте,бих желал да помоля за малко помощ.На LG CX Real Cinema ми е пуснато постоянно и не мога да го спра.Когато го настройвах първоначално функцията можеше да се пусне и спре.След няколко дни гледане реших да му върна заводските настройки поради други причини и голяма грешка - след това вече бе постоянно пусната.Като пусна HDR филм усях да го спра,но на всички други стои пусната дори в приложенията ( HBO GO) и не може да се пипа.Няколко пъти вече го ресетнах,но резултат никакъв.Ще се радвам ако някой може да помогне.Благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #2

    Отговор: LG CX Real Cinema - on

    Най-вероятно си на Cinema Mode. Превключи на Standart и ще може да го изключваш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    83
    #3

    Отговор: LG CX Real Cinema - on

    Да на Cinema Mode съм,но за съжаление на всички Picture Mode ми е заключено.На Netflix успях да го спра защото ми пусна Dolby Vision Home и там като изключих True Motion ми позволи и да изключа Cinema Mode.Но например на Hbo Go не ми позволи там даже и Black Level ми е заключено.Не знам какво стана с това връщане на фабрични,но не мога да си го простя.......

    - - - - - - - - - -

    Оправих го.Към ТВ е включен AV ресивер Денон и на него в менюто му изключих i/p Scaler и ми позволи да пипам в Real Cinema.Само в HBO Go остана неактивно менюто Black Level,но това да му е.За съжаление не мога да го накарам да се разбират добре с този Денон (за това и се наложи да му връщам заводски ).
    Този пост е редактиран от casa; 29-03-21 в 11:59.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. FUJIFILM FINEPIX REAL 3D W3
    От bager във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-11, 20:15
  2. разликата м/у 24p Real Cinema и 24p Playback ???
    От uktccc във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-08, 14:12
  3. real player format
    От jiro във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-06, 14:34
  4. Battlefield 1943-Real war Real action
    От hop във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-04-03, 17:26
  5. real MYST - help
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-02, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе