Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By brave
  • 1 Post By Toncy
  • 2 Post By espace

LG 28TN515S мнения някакви?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #1

    LG 28TN515S мнения някакви?

    Търся за село за майка ми телевизор като гледам мястото 24'' ще е малко 32'' ще е много.

    Така че sweet spot-a е като че ли 28''. За съжаление май само LG предлага такива.

    Много ли е куц WebOS на този модел? Има го и същият но е non-smart. Смарт функциите няма да се ползват от майка ми и баща ми, но разликата в цената е минимална между смарт и нон-смарт модела.

    Така че мисля смарта да взема. Ако е спирал тока или изваден контакта отчайващо бавно ли пали? Има ли някой мнения за този телевизор? С webOS 3.0 ли е или още по-стар? MagicWand дистанционно става ли за него?

    Има ли вариант за youtube, hbogo и тн. или е тотален шит също като HD ready резолюцията? Да търся ли TCL с full HD и 24''? Има ли някой друг играч в 28те инчака?

  2.  
     
  3. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #2

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Аз имам такъв 24 инчов LG Smart но е друг модел и мога да кажа че е страхотен. Операционна система е WebOS 3.5. Има си WiFi , YouTube, HBO, и чете H.265 кодека за новите филми.
    Имам и 55 инчов LG и това малкото 24 инчовото е като негово копие има всичко като големия телевизор и всичко тръгва и работи. Magic Remote не съм пробвал дали работи.
    Този пост е редактиран от brave; 20-08-21 в 18:15.
    xpact одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #3

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Няма ли някаква възможност да се поразбута малко и да се побере 32'.
    Иначе щом е за възрастни хора все тая дали ще е смарт или не, аз лично не бих взел смарт, ако има такава възможност, на принципа: по-просто, по-добре.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    203
    #4

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Ще ти дам един прагматичен съвет:
    Вземи 32" тв, не е чак толкова по-голям от 28". Малко място винаги може да се намери.
    IPS дисплеите са с по-широк ъгъл на видимост и с по-добри цветове, спрямо VA дисплеите.
    И да е с 1920/1080 резолюция, за да се виждат по-добре надписите и подвижен текст, който пускат в новините.
    Щом смарт функциите няма да се ползват, не купувай смарт тв.
    Майка ти ще е много по-доволна, ако картината е голяма, ясна и с хубави цветове, а меджик дистанционните и уеб браузерите ще са й напълно ненужни. Смятам, че ще я зарадваш повече, ако й вземеш само онова, което ще й е от полза.

    ето тв модели за избор - цък
    Този пост е редактиран от Toncy; 20-08-21 в 19:01.
    xpact одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #5

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    За съжаление, няма възможност да сложа 32'', бюджета в този клас не ми е проблем, но няма 28 инча, то и този 28 на LG с големите рамки идва малко много. Мога и картон да изрежа или снимам с ролетката но наистина няма място (мерих диагонал, височина и ширина) И аз искам да е Full HD, дори 28-като я мерих на размери с ролетката излиза малко навън. Прикачам и снимка на мястото. Ходих да го измеря и намясто в един Технополис и консултантът каза, че не било с WebOS на което аз не повярвах много. Един вид като на Philips Saphi-то, някаква орязана версия ми разправя :-)

    По-скоро някаквъ хубав 24'' с full HD, но и такива няма.

    п.п. Нещо не мога да прикача снимка смачкал съм я на 141КБ със 600х800 пиксела.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #6

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Взимай поне 28', на 24' падаш много ниско.
    Аз в кухнята има 24' ЛГ, който се води монитор с тунер, също като този, който гледаш и съм много доволен.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #7

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Имам същия 28TN515S в кухнята. Имам и един 65" NanoCell в едната спалня. Всичко си има мъника като големия, единствено не поддържа запис върху флашка(HDD). Всичко друго си има. И MagicRemote му взех. Аз не мога да разбера за какво ви е FullHD при този размер, разлика няма да намерите. Ето му и спесификациите, няма какво да слушате разни псевдо консултанти.
    https://www.lg.com/bg/monitori/lg-28tn515s-wz
    brave и xpact харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #8

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Имам същия 28TN515S в кухнята. Имам и един 65" NanoCell в едната спалня. Всичко си има мъника като големия, единствено не поддържа запис върху флашка(HDD). Всичко друго си има. И MagicRemote му взех. Аз не мога да разбера за какво ви е FullHD при този размер, разлика няма да намерите. Ето му и спесификациите, няма какво да слушате разни псевдо консултанти.
    https://www.lg.com/bg/monitori/lg-28tn515s-wz
    Кой модел MagicRemote му взе? Гледам има модели 2018, 2019, 2020? (AN-MR20GA) (AN-MR19BA) (AN-MR18BA)?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #9

    Отговор: LG 28TN515S мнения някакви?

    Взех му AN-MR20GA. Не съм пробвал да го сдвоявам с по-стария модел на 65"-овия AN-MR19BA но съм сигурен, че и с него ще работи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съдомиялна AEG F 55340 VIO - някакви мнения?
    От cheeseus във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 14-10-17, 20:31
  2. Някакви отзиви за това LG?
    От LEGAL във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 23-05-11, 23:01
  3. Тежести някакви
    От assay във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-09, 23:24
  4. Daikin ATYN - някакви мнения?
    От Naskoni във форум Климатици Daikin
    Отговори: 9
    Последно: 16-11-09, 17:25
  5. Motorola V525 - някакви мнения?
    От Kayso във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-04, 23:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе