Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Проблем при връзка на LG C9 със сундбар

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #16

    Отговор: Проблем при връзка на LG C9 със сундбар

    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Тук ме изненада, все си преставях колоните на нещо като 45 градуса, сочещи към центъра на дивана.
    За съжаление с такива холове се правят компромиси и не сме в киносалон където да има много хора и да пречат на звукът но ресивъра достатъчно добре е калибрира нещата и всичко се чува равномерно, по спомен и саундбара има някаква калибровка. Може да я пробвате ако не сте я пуснали.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #17

    Отговор: Проблем при връзка на LG C9 със сундбар

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Вземи да отдалечих колоната от радиатора, за да не пускаш друга тема за нея.
    Тази не е моята колона, само илюстративна е снимката, какво захващане мисля да ползвам. Ако вече я бях закачил на стената, нямаше да ви питам къде да я закача.

    Цитат Първоначално публикувано от petiopetrow87 Виж публикацията
    За съжаление с такива холове се правят компромиси и не сме в киносалон където да има много хора и да пречат на звукът но ресивъра достатъчно добре е калибрира нещата и всичко се чува равномерно, по спомен и саундбара има някаква калибровка. Може да я пробвате ако не сте я пуснали.
    Да има калибрация, пуснах я, но когато поставя задните колони ще я пусна пак да се настои.
    Въпроса е, че в повечето илюстрации които виждам за разположение на 5.1, 7.1 .... т.н. задните колони са поставени под ъгъл насочени към центъра на дивана. Да при мен пространството е малко, но въпреки че са по-близо, не би ли следвало да е поставено по тази ос.






    А дори ако приемем, че ще отитва са създава 7.1, при още по-голям ъгъл.



    За това не разбрах, защо да разположа задната колона упоредно на стената като при теб или в ограничено пространство играта изцяло се променя?

  4. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #18

    Отговор: Проблем при връзка на LG C9 със сундбар

    Схеми за разположение има много но за съжаление когато дивана е до стената няма много варянти, аз ги въртях в няколко позиции и тази ми допадна най много, преди да ги монтирате окончателно ви съветвам и вие да пробвате и изглеждате няколко филма или игри да видите на вас как ви допада. Аз в нас дори съба го мести поне 4 пъти докато ми хареса.

  5. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #19

    Отговор: Проблем при връзка на LG C9 със сундбар

    За съжаление нямам опция да пробвам преди да ги закача, просто защото няма как да ги фиксирам на стената, освен ако някой не ги държи
    След като ги монтирам разбира се мога да се заиграя с различни ъгли на завъртане, за да открия звука който най-много ми допада. Просто чуденето ми е да залепя ли колоната за страничната стена или да оставя една педя въздух. И да сложа ли задните спикъри около нивото на саундбара(веднага след облегалката на дивана) или да ги вдигна две педи нагоре, което мернах някъде, че е варинат леко да ги отдалчиш от слушателя при малко пространство. В крайна сметка утре като ми пристигнат болтовете може и нещо междинно да бодна с надежда да съм уцелил подходящо място

  6. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #20

    Отговор: Проблем при връзка на LG C9 със сундбар

    Задните ги монтирате на нивото на ушите в седлано положение или малко по нагоре с лек наклон, и вече започвате да се заигравате с градусите как при вас е най добре. И след всяко завъртане му пускате отново калибровката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с връзка лаптоп - тв
    От Slusatel във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-08-17, 22:07
  2. проблем при връзка DVI-HDMI
    От velpatre във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-13, 11:19
  3. Проблем с Wi-fi връзка
    От Conqueror във форум Технологии
    Отговори: 2
    Последно: 06-03-13, 09:26
  4. Проблем с Hdmi връзка
    От stoyancho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-01-10, 19:33
  5. проблем с лаптоп към ТВ връзка?
    От profusion във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-09, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе