Резултати от 1 до 3 от общо 3

boot CD зa Suse 9.1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    14
    #1

    boot CD зa Suse 9.1

    Изтеглих си Suse9.1 и не знам как да я запиша на дискове.Дали и петте диска трябва да са бутейбъл дискове или само първия.Дали ми трябва някъв боот менъджер или е достатъчно с Нерото да използвам опцията за създаване на бот диск от системна диската направена от WIN98(това го правх но резултата беше че попаднах в някъв много особен досовски режим,а не графичния който очаквах на Сузето.)Бихте ли ми обяснили как става далаверата с тези боот менаджери че съм лаик из тази област

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #2

    boot CD зa Suse 9.1

    Въобще не ти трябва нищо, записваш си ЦД-тата, поставяш първия в CD-ROM-а и рестартираш като задаваш в БИОС-а като първо boot-ващо устройство - CD-ROM

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #3

    boot CD зa Suse 9.1

    Просто копирай ЦД-тата 1 към 1. По принцип мисля че всички са Боот(поне така е при Slackware). Не даваи от Вин98 защото ще ти зареди ДОС.А BootManager-а го слага след инсталацията. Така наречения LiLo(LinuxLoader) или Grub. Това е.

    Ако има нещо - пиши

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да разкарам SuSE-to
    От parazit във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-05, 23:54
  2. Suse 9.2 pro MD5sums ?
    От selavi във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-04, 19:11
  3. SuSE 8.2 и BG locales
    От Crazy_hatteR® във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 15-06-03, 23:10
  4. SuSE Linux 8.2 Pro
    От alexandro във форум Linux
    Отговори: 10
    Последно: 30-04-03, 13:46
  5. Linux Suse 8.1
    От nniki във форум Linux
    Отговори: 23
    Последно: 11-01-03, 11:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе