Резултати от 1 до 6 от общо 6

SuSE 8.2 и BG locales

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #1

    SuSE 8.2 и BG locales

    Инсталирах го и си тръгна , ама като реших да му добавя и БГ локала се прецака , не ще и неще да се стартира Х , излиза съобщение : can not connect ksmserver , след като изтрия локала всичко се оправя , инсталнах локали които не са на SuSE , те пък не тръгват . И стана една мешаница , хем е изтрит БГ локала на SuSE-то , хем от време на време ми излиза някое съобщение на български . Някои ще каже : Защо ти е на български ? - ами така съм свикнал , в България живея все пак . []

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #2

    SuSE 8.2 и BG locales

    Nishto niama da napravish s BG locale...she ti se shutdownva aplikaciata momentalno.

    Pone ne sam vidial da ba4ka normalno tova 4udo. Samo na niakakav star Mandrike go gledah che raboti...

    Ako iskash da imash kirilizacia, polzvai bg-linux.

    Drugoto koeto e probvai s poslednoto KDE 3.1.2, tam sa fiksirani dosta bagove!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #3

    SuSE 8.2 и BG locales

    d-rRoss не съм много съгласен с теб . По принцип аз експериментирам доста с Линукс и различните дистрибуции базирани на него .

    До сега такова нещо не ми се е случвало и в Мандракето и в Ред Хата не съм имал такива проблеми - БГ локалите си работиха идеално и не са ми създавали никакви проблеми . Използването на пакета БГлинукс за мен е като удар с парен чук, върши чудесна работа , но за по старите дистрибуции . Още повече че версията на локализацията която съдържа е доста стара .

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #4

    SuSE 8.2 и BG locales

    Щом се занимаваш доста с Linux, значи няма да е порблем да си оправиш сам bg-linux за дистрибуцията която ползваш.

    И кернела не е написан за стара и или нова версия, ама се компилира, нали така?

    Аз конкретно ти говоря за SUSE 8.2 че BG нещо не му е в ред, не по принцип.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #5

    SuSE 8.2 и BG locales

    Nqama nikakuv problem s bulgarskia pod SuSE stiga da ne se opitash da kirilizirash yasta shtot togava verno nqama podkarvane na X..

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #6

    SuSE 8.2 и BG locales

    точно така..специално за Сусе съм 100% убеден:8.0 и 8.2 проблем нямат,по ранните дистрибуции не съм кирилизирал

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Инсталация на Suse 10
    От parazit във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 09-11-05, 20:15
  2. Gateway за SuSE
    От Limburger във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-05, 10:22
  3. Как да разкарам SuSE-to
    От parazit във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-05, 23:54
  4. boot CD зa Suse 9.1
    От solaris във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 30-09-04, 00:20
  5. Linux SUSE 8.0 ISO
    От Ivan във форум Linux
    Отговори: 9
    Последно: 19-05-02, 12:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе