Резултати от 1 до 10 от общо 10

Linux SUSE 8.0 ISO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #1

    Linux SUSE 8.0 ISO

    niakoi da e chuval neshto imali pochva to u nas i dali moje da se nameri a sushto na kolko diska e ....



    http://www.rootbg.com

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #2

    Linux SUSE 8.0 ISO

    SuSE e edna ot malkoto distributsii, deto ne predlagat iso online. pone dosega ne sa. ina4e vsi4ki paketi sa im po serverite, bezplatni razbira se. samo4e triabva da si gi svalia6 edin po edin... ob6to diskovete sa 7 (ili biaha 6+dvd ne pomnia to4no). biaha obiavili ofitsialno 4e ver.8 izliza na 22.april ama gledam ve4e ia ima po magazinite. az i az smiatam tia dni da si upgradena do 8.



    <font color=red>PECUNIA NON OLET</font id=red>




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #3

    Linux SUSE 8.0 ISO

    Ivane, dneska si vzemah SuSE 8 - 7 diska sa. tia dni 6te gi napravia na ISO i ako mi kaje6 kade da gi up-na niama da e zle ;o) ama gledai samo da ima dostap ot 4ujbina tam.



    <font color=red>PECUNIA NON OLET</font id=red>




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #4

    Linux SUSE 8.0 ISO

    Imash li vazmojnost da mi ia za pishiesh sreshtu niakakvo zaplashtane razbira se!




  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #5

    Linux SUSE 8.0 ISO

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Imash li vazmojnost da mi ia za pishiesh sreshtu niakakvo zaplashtane razbira se!





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    toi zapisa ne e problem ama problema e kak da ti gi pratia 4e sam u germania... po p6tata e mnogo samnitelno da stignat. spe6no li ti triabvat?



    <font color=red>PECUNIA NON OLET</font id=red>




  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #6

    Linux SUSE 8.0 ISO

    Aaa shtom si v Germania niama smisal, to razhodite po transporta shte sa prekaleno golemi. Iavno shte triabva da ia potarsia niakade tuk.




  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    4
    #7

    Linux SUSE 8.0 ISO

    Blagodarenie na Ivan shte moga da go probvam tova suse 8.0 o4akvam da e dosta stabilno.

    O4akvam sushto da si zaslujavat parite koito shte dam za tezi 4-ri diska (samo tolkova ima)

    zashtoto ina4e she triabva da karam na kucia Mandrake 8.2

    Posle shte vi kaja kakraboti tova linux-4e

    Blagodaria Ivane.



    Lamuga nai strashna

  10. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #8

    Linux SUSE 8.0 ISO

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    niakoi da e chuval neshto imali pochva to u nas i dali moje da se nameri a sushto na kolko diska e ....

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>





    Ivane ne razbrah imash li 4 diska susu SUSE ili njamash - kazi kak moga da gi backupna - da ne bi da gi zagubish, de! ;-)))))






  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #9

    Linux SUSE 8.0 ISO

    Mi obshto vzeto da gi backupnesh znam kak shte stane diskovete v momenta sa evtini 5diska imam ot SUSE taka che idvash i ti gi zapisvam...



    http://www.rootbg.com

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #10

    Linux SUSE 8.0 ISO

    Momcheta vishte dali tozi site moje da vi pomogne na nego vsichko e free ne e nai novoto no go update ot vreme na vreme

    http://www.linuxiso.org/



    Iakomir Iakov [Rousse]




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BTK ADSL & SuSE linux = ?
    От largozol във форум Технологии
    Отговори: 0
    Последно: 17-11-05, 20:07
  2. boot CD зa Suse 9.1
    От solaris във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 30-09-04, 00:20
  3. SuSE 8.2 и BG locales
    От Crazy_hatteR® във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 15-06-03, 23:10
  4. SuSE Linux 8.2 Pro
    От alexandro във форум Linux
    Отговори: 10
    Последно: 30-04-03, 13:46
  5. Linux Suse 8.1
    От nniki във форум Linux
    Отговори: 23
    Последно: 11-01-03, 11:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе