Резултати от 1 до 2 от общо 2

Преминаване към Ubuntu

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #1

    Преминаване към Ubuntu

    Здравейте, от както използвам компютър винаги съм разчитал на ОС Windows, и от известно време ми се иска да сменя платформата и да поработя със нещо различно. Проблема е че никога не съм инсталирал и използвал Linux. В Замунда попаднах на това Ubuntu 18.04.1 LTS(amd64) та бих бил благодарен за малко помощ и обяснения.

    1. Как стой въпроса с драйверите? Проверих в сайта на производителя на дъното и видео картата ми но и в двата нямаше драйвери за Линукс.
    2. Към момента ОС е на SSD а за сторидж на всичко останало използвам HDD. Какво е необходимо да направя че след инсталацията на Ubuntu (което ще е на SSD-то) да не се налага да преформатирам хард диска?

  2.  
     
  3. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #2

    Отговор: Преминаване към Ubuntu

    Защо първо не си направиш едно usb с убунту и да го разцъкаш? https://tutorials.ubuntu.com/tutoria...k-on-windows#0

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Преминаване към SSL
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-17, 08:51
  2. Смяна на отопление - преминаване на климатици
    От smirnofster във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 33
    Последно: 18-01-14, 00:34
  3. След преминаване от Win XP към 7, звука по HDMI тръгва само при включен ТВ
    От Bojidar_Iliev във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 3
    Последно: 16-10-11, 12:41
  4. Отговори: 0
    Последно: 13-10-11, 08:54
  5. Отговори: 1
    Последно: 31-05-04, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе