Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31

mp3 player NEO problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #16

    Re: mp3 player NEO problem

    да бе тва било самоче досега винаги се е угасяло изцяло и затва си помислих че се е прецакало нещо....

  2.  
     
  3. DSI
    DSI е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    11
    #17

    Re: mp3 player NEO problem

    Здравейте, видях темата реших да Ви попитам решил съм да си вземам NEO MP-S01F MBEAT някой може ли да ми каже мнение за него?
    заслужава ли си ?? проблеми какви е виждал с него и т.н. !

    Благодаря предварително !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    11
    #18

    Re: mp3 player NEO problem

    Здравеите.
    от 2 дни съм собственик на НЕО MP-S01 F M'BEAT -за сега съм доволен
    Цитат Първоначално публикувано от DSI
    заслужава ли си ?? проблеми какви е виждал с него и т.н. !
    заслужава си - единствения косур който мога да ти кажа за сега е, че оправлението е малко бавно (като го пробваш в магазина сменяи малко песните и ще осетиш за какво става дума)

    търсих му FIRMWARE но за сега не съм намерил --някой ако има ,ако намери ,ако знае нещо --плс да пише тука и да ми прати емайл

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    11
    #19

    Re: mp3 player NEO problem

    тоя мп3 плайер много ме кефи!!!!
    мога му пребарям всичко ---- да си променя всяка картинка
    изглежва тия неота са някакви стандартни S1 Плеари
    за заинтерисуваните ---- S1mp3.org

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    1
    #20

    Re: mp3 player NEO problem

    Такам, от известно време и аз съм със мп3 плеър на НЕО и имам един проблем-като го свържа с компютъра да си хвърля музика ми отваря всичко точно, но когато дам на някоя песен копи ми изписва, че неможе да се копира дадената песен и че има някаква грешка.Приемам, че може нещо да съм заключила затова ви моля кажете ми горе долу какъв може да е проблема, защото препрочетох упътванията 100 пъти и нищо не открих.БТВ единствения начин, който открих за хвърляне на музика на плеъра без проблем е в папката, където се запаметяват записите от диктофона, ЗАЩО???

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #21

    Re: mp3 player NEO problem

    нзн с кой модел си ... моя има един плъзгащ бутон отгоре , с който определяш дали да ти е заключен плеъра - така неможеш да добавяш нищо , нито да триеш ...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    1
    #22

    Re: mp3 player NEO problem

    за съжаление моята МП3-ка не иска да се включи . ..загубила съм си диска с драйварите и нямям никаква представа как да я оправя...ПЛС някой да ми даде някакъв съвет и по възможност съвета да не е е от рода да си зема нова

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    1
    #23

    mp3 player NEO problem

    здравейте аз имам следния проблем като се вкючи мп тройката стои само с бял екран търсих в поне педесе сайта никъде не е обяснено как да се справя с този проблем носих я на сервиз там ми казаха че е софтвера и трябва да г0о намеря в диска с който съм я купил но там има само драйвари за линдолс 98 моля ако някой знае как мога да я оправя нека пише може и на мейл bboikoff@abv.bg

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1
    #24

    Re:mp3 player NEO problem

    имам проблем мп3-ката ми е NEO MP-01F MDJ когато я включа в компа работи но като я изключа спира да работи и немога да я пусна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОМОЩ!!!!!!!!!!!

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    1
    #25

    Re:mp3 player NEO problem

    Най-вероятно батерията ти е за смяна. Ако не е стандартна (сменяема) ще е по трудно.
    Аз имам проблем с модела NEO MP-02F ето снимка:
    http://search.data.bg/ready/ab381685...P02F%20MDJ.jpg
    Ако някой може да ми изпрати firmware или поне коя е версията му ще съм благодарен

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    8
    #26

    Re:mp3 player NEO problem

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    с win98съм... когато пухна mp3 player в usb-to компа усеща че има нещо на входа но не ми го показва... като removable disk... в пакета имаше и малко дискче с driveriза win 98 но не ми тръгва диска... почнах да обновявам driverite от plug and play но когато от have disk избирам cd устроиството ми посочва че липсва този фаил AdfuUd.sys има само AdfuUpdate.inf ... какво мож е да се направи?Някои друг да е имал същите проблеми...
    Да не забравяме че говорим за НЕО при тези китайски боклуци може да се очаква всичко. Понякога евтиното е скъпо.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    1
    #27

    Re:mp3 player NEO problem

    и имам проблем от известно време с NEO MP - О1f. като си пусна мп3 пуснам музика и се чува и от високо говорителчето и от слушалките какво да направя ?? мерси предварително

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #28

    Re:mp3 player NEO problem

    Цитат Първоначално публикувано от smille
    и имам проблем от известно време с NEO MP - О1f. като си пусна мп3 пуснам музика и се чува и от високо говорителчето и от слушалките какво да направя ?? мерси предварително
    Мод. Пиши на кирилица !!!

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #29

    Re:mp3 player NEO problem

    Аз имам същия проблем моля ви помогнете !!!

  18. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #30

    Re:mp3 player NEO problem

    За съжаление май евтиното пак ще излезе по-скъпо. Единственото нещо което мога да ви посъветвам е да престанете да си вземате такива китайски неща, има достатъчно други сносни марки които имат и по-евтини предложения. Няма да има екстрите на китайските, но поне ще работи както трябва. Това е от мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray player или Media Player?
    От diss във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 10-06-11, 16:49
  2. DVD Player
    От abv във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 02-06-10, 09:13
  3. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  4. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15
  5. mp3 player
    От IBANEZ_ във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 2
    Последно: 07-10-05, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе