Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

mp3 player NEO problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    mp3 player NEO problem

    с win98съм... когато пухна mp3 player в usb-to компа усеща че има нещо на входа но не ми го показва... като removable disk... в пакета имаше и малко дискче с driveriза win 98 но не ми тръгва диска... почнах да обновявам driverite от plug and play но когато от have disk избирам cd устроиството ми посочва че липсва този фаил AdfuUd.sys има само AdfuUpdate.inf ... какво мож е да се направи?Някои друг да е имал същите проблеми...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: mp3 player NEO problem

    Чакай сега. Не ти работи дискчето или не ти работи CD-ROM-устройството? И в двата случая не можеш да използваш плейърчето щом си на Win98, защото трябва да имаш инсталирани точните драйвъри от дискчето. Друг вариант е да си ги дръпнеш от Нет-а. Или в краен случай ми пиши на PM, за да ти ги пратя по e-mail.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #3

    Re: mp3 player NEO problem

    дискчето работи щот пробвах и с дискчето на един приятел...малко ме съмнява cd рома...по принцип работи безотказно но понякога се забавя иначе мога и филми да гледам от него...когато го пусна с дискчето почва да върти влизам в инсталл-а и тогава забива и единствения начин е ctrl+tab ... в сайта на НЕО не намерих фирмваре ако можеш прати ми ги по е-майл

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1
    #4

    Re: mp3 player NEO problem

    Аз пък имам друг проблем пак с mp3 player на същата фирма.
    Значи качвах едни песни.Обаче ги слагах в папки.Папаките не бяха предварително направени ,а ги направих на самото устройство.След като пуснах mp3 player-а ми каза ,че няма никакви файлове.Пуснах usb-то пак и гледам наистина няма,а качих около 26 песни.Почнах да качвам на ново и като стигна до 20-тата песен ми каза,че няма повече място.Гледах колко просторанство има на плейъра и гледам всичките 256 мегабайта заети.ИЗтрих всички песни които бях качил и гледам 140 мега байта си седят запълнени.Направих BAckUp на устройството и се оказа,че онези 26 mp3-ки ,ги е направило системни файлове и не мога да ги изтрия по никакъв начин,освен на форматирам.Плейъра още е в гаранция,но не знам дали от сервиза ще могат да го оправят.Да сте имали подобни проблеми или случайно можете да ми помогнете

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: mp3 player NEO problem

    Точно такъв проблем съм нямал, но имах следният: когато музиката е в няколко папки, плейърчето леко се пообъркваше, т.е. когато просвиреше песните от едната папка и трябваше да "премине" в другата - се изключваше автоматично. Не съм търсил нова версия на "firmware"-а, затова просто продължих да слагам всички песни в "root"-директорията, както преди.

    Nedumai, явно някой процес на компютъра е повредил файловете, в момента на прехвърлянето. Форматирай паметта. Но когато правиш това, задай му да я форматира на File System: FAT.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #6

    Re: mp3 player NEO problem

    също нестава и папка в папка а на мен фирмвера така и не ми тръгна на win98 ... забива си и толкоз иначе на xp си върви

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    4
    #7

    Re: mp3 player NEO problem

    Моля кажете ми адреса на сайта на NEO, защтото търся повече информация за: "NEO MP-01F M'CORD" и "NEO MP-S01F M'BEAT" но за сега без успех.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    4
    #9

    Re: mp3 player NEO problem

    Благодаря за информацията.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #10

    Re: mp3 player NEO problem

    imame mp3 player NEO, v kojto sum iztril vsi4ki files, no otnovo mi dava 4e pametta e pulna.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #11

    Re: mp3 player NEO problem

    zdrasti, molq te da ni pomogne6- sedim i gledame kato maimuni ve4e 4 den na6iq mp3- ne se spravihme i s knijkata s ukazaniq- mp3 e NEO, IZTRIVAME VSI4KI FILE OT CQLATA PAMET I PAK NI DAVA, 4e e e palna. mnogo 6te sme ti blagodarni, ako ni pomogne6

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #12

    Re: mp3 player NEO problem

    Форматирай паметта на плейърчето на файлова система "FAT" и всичко би трябвало да се оправи.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #13

    Re: mp3 player NEO problem

    Цитат Първоначално публикувано от stork
    :Super: BLAGODARIM TI! da ti se slu4i ne6to hubavo dano!

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #14

    Re: mp3 player NEO problem

    прецака ми се мп3 плеара ... когато го вклуча в усб-то си работи всичко но когато го изклуча остава последниа надпис на тъмен екран и нито може да се изклучи нито нищо.... махам батериата слагам я и неможе да вклучи... работи само когато е в усб-то ... някой знае ли как може да се оправи

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #15

    Re: mp3 player NEO problem

    Като за начало, смени си батерията.


    Добавено:

    Да знаеш другият път!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray player или Media Player?
    От diss във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 10-06-11, 16:49
  2. DVD Player
    От abv във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 02-06-10, 09:13
  3. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  4. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15
  5. mp3 player
    От IBANEZ_ във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 2
    Последно: 07-10-05, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе